Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Generator Ciągu Darco


luk200p

Recommended Posts

Sam możesz je edytować....

 

 

 

Za bystry nie jesteś...http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210352-Generator-Ci%C4%85gu-Darco&p=5692006&viewfull=1#post5692006

 

Te eniek weź ty sie z edytuj sam.

To po kiego grzyba 3 minuty opóźnienia?

Bo jak nima łognia to te pierdy możesz sobie darować :D .Jaki ty bystrzak jezdeś mamuniu!!!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda Margod. Ja tez mam jeden komin do dupy, też wyciąg kominowy go leczy, specjalnie po to, by pokazać jak można. Zdecydowanie bardziej rajcuje mnie jednak dobry, prawidłowo zaprojektowany i wykonany ciąg grawitacyjny. Wówczas można wszystko to co robi wyciąg i wiele więcej.... bez leczenia syfa pudrem...:)

Dobry komin to podstawa...

Generator ciągu: czasem niezbędny w krytycznych sytuacjach, a czasem gadget, który ułatwia użytkowanie niewprawnemu palaczowi.

Tyle w temacie i myślę, że nie ma co dalej bić piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj .Piszesz ,że dobry komin to podstawa to po juhasa generator ciągu???Co to jest krytyczna sytuacja???Dlaczego jest wymysłem???Przecież dobry system ,odpowiednio dobrane średnice ciągu,odpowiednie powietrze do spalania z zew,i wew,dobrze z wymiarowany wkład(moc itp).zajebiste paliwo i nima bicia piany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
Do generatora dorobiłem automatykę - kontaktron w obudowie, magnesik na drzwiczkach a poza kominkiem w zimnym miejscu przekaźnik sterowany 12V. Dzięki temu generator załącza się w momencie otwarcia drzwiczek a wyłącza się jak zamknę. Sprawdza się wyśmienicie. Muszę jeszcze zrobić jakieś opóźnienie aby działał np. 3min po zamknięciu drzwi.

 

Jedynym mankamentem jest to że na dworzu słychać "zug" komina, jak ktoś chce to podłączyć na stałe, żeby chodził non stop jak się pali w kominku to bym się zastanowił.

 

Już zdesperowany tym dymem podczas otwierania drzwiczek - jestem zdecydowany na generator ciągu i jestem zainteresowany Twoją automatyką, która powoduje, że generator się załącza gdy otwiera się drzwiczki, i się wyłącza gdy drzwiczki się zamyka.

Czy możesz mi przesłać krótki opis jak tą automatykę wykonać? (z góry bardzo dziękuję) :)

Jeśli tak podaję swojego e-maila:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...