Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wierzbickowo czyli Mały Dziwny Domek na Małej Dziwnej Działeczce :)


Recommended Posts

Ja podziwiam Ciebie, żonę i teścia, za to że macie głowę na karku. :yes:

 

Witam Cię w naszym dzienniku :)

Tak naprawdę to żona i teść ja dałbym się wpuścić:)

Obecnie szukamy kolejnej działki ale niestety ponieważ zwracamy uwagę na szczegóły (zdaniem pośredników pewnie jesteśmy mega upierdliwi ;) ) poza tym chcemy w bardzo konkretnej lokalizacji w promieniu 1km to niestety idzie to jak krew z nosa :/

 

Może komuś dzięki temu dziennikowi uda się nie naciąć kupując działkę :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pacyfist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...

Witam Cię na moim dzienniku:yes:

Dzięki za miłe słowa, zastanawiałem się czy ktokolwiek czyta te moje wypociny także miło mi że jednak ktos podgląda :D

W tym momencie ściany fundamentowe są już zasypane, (zdjęcia niebawem i opis problemów jakie wystąpiły) a jutro lejemy chudy beton pod posadzki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i trzymam kciuki :) Fajny domek. Też mam wszystkomającą pralnię :) i pozdrawiam tu serdecznie małżonkę :) Ciebie oczywiście także :D

My jesteśmy na podobnym etapie, z tym, że my budujemy na płycie fundamentowej. Jutro lub pojutrze będziemy ją zalewać - i prawie Was dogonimy :)

Chotomów - piękne miejsce. Kiedyś rozglądaliśmy się tam za działką, ale logistycznie byłoby to trudne do ogarnięcia - mieszkamy obecnie na południowych obrzeżach Warszawy.

Będę zaglądać do Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię domi-nikka w naszym dzienniku i od razu zapraszam ponownie :D

No my mamy trochę bliżej bo dojeżdzamy z bielan ale i tak szału nie ma, jak po pracy jadę to ekipa już sie zbiera albo ich nie ma.

Zresztą ekipę mam taką skaczącą, wpadają na budowę na kilka dni (2-3) zrobią jakiś zakres i jadąna inną bo mają kilka budów jednocześnie, także z jednej strony fajnie bo zapierniczająjak małe motorki ale trzeba sięszybko orientować bo wszystko naprawdę rośnie w oczach.

No i każdą przerwę technologiczną trzeba wyrwać budowlańcom z gardła bo najchętniej to by stawiali ścianki dzień po wylaniu betonu:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...