Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysły na kaca


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nio wypowiedziałaś się w kwestii tabletek...ale watek aż prosi się o sposób na tego kaca.:cool:.To jest jej sposób choć nie akceptowalny dla wontorby:) czy żołądka :D....a twój???:cool:

 

Jasne, w pełni rozumiem, że czasem trzeba wytoczyć cięższe działa ale to taka moja uwaga, że może lepiej nie ;). Co do moich sposobów to mam kilka ale nie na kaca lecz zapobiegawczych. Przede wszystkim słynne ‘nie mieszaj’, sprawdza się również duża ilość wody, przepijanie herbatą, jedzenie owoców w trakcie (najlepiej cytrusów).. 'Środki farmaceutyczne' też często sprawdzam i nawet mam jednego faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja zazwyczaj posilam się ogórkami kiszonymi i popijam kefirem. :) Do tego jakaś lekka herbatka z cytryną. :) I stram się jeść sporo zdrowych pokarmów, żeby siły odzyskać. A jak już nic nie pomaga to zawsze można zadzwonić i zamówić odtruwanie poalkoholowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
Cytryna wbrew temu co się powszechnie sądzi nie ma specjalnie dużo witaminy C. Trzeba by wypić szklankę soku żeby dobrze działała. Łatwiej jest zjeść/wypić pomarańczę. Ale najważniejsze w kacu są pić bardzo dużo wody (po ostrym chlaniu możemy stracić nawet 3-4 litry wody z organizmu) i uzupełnić poziom cukru we krwi. Najlepiej połączyć te czynności i wodę mieszać sobie z jakimś sokiem owocowym np. porzeczkowym (dodatkowa wit C)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Najlepszym wyjściem byłoby pić z miarą. Ale jako, że rzadko kto do tego się stosuje ;) bywają potem problemy zdrowotne. Sprawdzonym sposobem na dolegliwości po ucztowe ;) to - zimne zsiadłe mleko,gorący rosół ,a przede wszystkim należy uzupełnić wszelkie braki w organizmie i pomóc mu w pozbywaniu się toksyn. Należy przyjmować płyny,a wraz z nimi minerały w postaci musujących tabletek (Alca-Prim) z wapniem,witaminą C,magnezem i potasem.Pomaga także dostarczanie organizmowi cukru,jak również spożywanie potraw tłustych (wspomniany rosół) i kwaśnych.( zsiadłe mleko z lodówki) , broń Boże gazowana moda mineralna,która rozcieńcza alkohol i będzie tak jak by się właśnie wstało od stołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Jedzenie z McDonalda? Nie za ciężkie? Musisz mieć mocny żołądek. Dla mnie najlepsza jest jajecznica

 

Fajnie jaja na kaca..........:yes::D.Jaka ta jajecznica???Pikantna z wędliną ,na maśle samym,bardziej ścięta ,więcej glutów :D białkowych,z pomidorami,śmietaną albo z jakimś innym wynalazkiem na kaca.:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...