Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oferty-online.com Płońsk opinia


mnowak355

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 504
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a gdyby w ich "regulaminie" było nie 399 zł miesięcznie tylko 30.000? to tez jest zgodne z prawem? przecież ta kwota jest wzięta z kosmosu i nie ma żadnego odniesienia do ich kosztów. A skąd 3 miesięczny okres wypowiedzenia i czym jest podyktowany? może wpisać 13 zamiast 3, będzie można więcej "zarobić". Jest to zwykłe oszustwo i liczenie na to że chociaż co dziesiąty klient przestraszy się i zapłaci. I tak nieźle zarobią. Z dniem kiedy jakikolwiek sąd przyzna im racje sam zakładam taką działalność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę zauważyć także że ze w tym formularzu nie trzeba pisać nip-u ani peselu więc na doba sprawę mogę wysłać umowy na wszystkich moich znajomych i sąsiadów i niech płacą pieniądze oszustom można założyć fikcyjnego maila i zrobić wszystkim prima aprilis (też jestem oszukana przez tę firmę i płacić nie mam zamiaru)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziałam wszystkie wasze wpisy na forum i powiem szczerze, że nie wiem jak można być takim naiwnym i głupim i dac się wciągnąć w coś takiego.:bash: Dostaliście kiedyś coś w życiu za darmo, bez opłat?? W naszym kraju nic nie dają za darmo! Ja jak słyszę, ze ktoś coś 'za darmo' to zapala mi się jakieś światełko. Sami wdepnęliscie w te bagno, a teraz szukacie dziury w całym... Zglaszacie sprawę do sądu, do prawników, ale czy było warto połaszczyc się na coś' za darmo'? Więcej teraz problemów niz to warte. Każdy chce zapłaty, nie teraz to później w przypadku tejże firmy też tak jest. Myśleliście, że to działalność charytatywna? Wychodzi na to ze tak! A teraz się wymigujecie glupimi argumentami, bo umowa czy regulamin. To nic nie da. Trzeba było wczesniej ruszyć głową zanim się z nimi związaliscie. Teraz macie tylko kłopoty i niepotrzebne nerwy.

Życze Wam jak najszybszej zakończenia sprawy, i wierze, ze więcej nikt z Was 'ZA DARMO' nic nie weźmie.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti8822

 

słabo prześledziłaś temat,nie znasz sprawy a wypowiadasz się....nie bij piany i przenieś się na inne forum

 

K

 

 

No może i nie znam, bo nie wnikam jak daliście sie nabrać. Liczy się fakt, że piszecie jesteście mocni w 'buzi' tylko a fakt faktem nic z tym nie robicie!

 

Co z pozwem, telewizją o której pisaliście? Uważacie, że razem możecie więcej, a nic w tym kierunku nie działacie!

 

I kasia ogranicz słownictwo do bardziej przyzwoitego, bo kobiecie nie wypada uzywać takich tekstów, więc ochłoń!:stereo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również kiedyś natknąłem się na "darmową reklamę" Ludzie co w naszym kraju można dostać za darmo ? Odpowiedzcie sobie tak szczerze ? Chyba jedynie w mordę... Widzę, że sprawa toczy się tu już od dawna i przez tyle czasu, tylu ludzi nic nie osiągnęło ? Również jestem zdziwiony, że sprawa toczy się jedynie na forum a nie w sądzie. Żadnych konkretnych działań tylko piszecie i piszecie i co z tego macie ? :confused:

Żal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh widzę, że jest ktos kto mnie pobiera w mniejszym lub wiekszym stopniu.

 

Ludzie zamiast się wybrać do nich osobiście albo zgłoscić na policje wolą tylko jakimiś cytatami, ustawami znalezionymi w googlach. I tak nic nie rozumiecie z tych ustaw. Porywacie się tylko z motyką na słońce. Patrząc na to moim okiem boicie sie jakiegokolwiek kroku, więc nie pozostaje Wam nic innego jak płaciłć za swoja głupotke:bash: I będziecie mieli nauczkę, może wasze dzieci nie popełnią tego błędu co wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cisza,bo sprawy są w Sądach,nie znam osoby która dla dobra postępowania pisałaby coś na forum dostępnym dla wszystkich.A tak na marginesie osoby zainteresowane mają kontakt na prywatnych emailach i kontaktują się za pomocą telefonu, są też pozwy zbiorowe...wiec proszę osoby nie zainteresowane o nie rozmydlanie tematu i zajać się swoimi sprawami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest niestety prawda ludzie z forów tylko potrafią pisać straszyć zbierać się w "pozwy zbiorowe" ale tylko i wyłącznie na forach bo nic innego nie działają.

Piszecie, że idziecie do adwokata, sądu, policji ze zgłaszacie sprawy Bóg wie gdzie i co na tym temat się kończy. Potem tylko posty z treścią "cisza w sprawie"

eh...

Jeżeli ktoś się uprze to za wszelką cenę postawi na swoim takie jest moje zdanie.

ZA GAPOWE TRZEBA PŁACIĆ - jak to ktoś mądry mi kiedyś powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...