Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oferty-online.com Płońsk opinia


mnowak355

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 504
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to po co jest te całe forum skoro tak? Jesli mowisz, że macie ze sobą inny kontakt to usuńcie wątek i nie zaśmiecajcie internetu, bo to jest śmieszne co tu się dzieje

 

Ty to nazywasz forum? Dla mnie to jest błędne koło, gdzie ludzie wzieli pakiecik' za darmo' a teraz nie wiedzą jak się z tego wygrzebać i kręcą a moze pozew, a może telewizja. A o prasie nikt nie pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti8822 i kisieckim darujcie sobie takie tanie teksty i przestańcie zasmiecać forum, prawie całą 9 stronę swoim gównem zasypaliście, nie dotyczy was sprawa to nic wam do tego, jak chcecie się pośmiać to umówcie się z >>Zgłoszono żądanie usunięcia danych osobowych<< na piwko w płońskim parku, tylko uważajcie na straż miejską (w przypadku płońska sraż gminną) by jakiegoś mandaciku za picie w miejscu publicznym nie zarobić, chcociaż >>Zgłoszono żądanie usunięcia danych osobowych<< tyle kasy złoił więc na mandat pewnie go stać Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti8822 i kisieckim, co do spraw w sądzie to spytajcie się >>Zgłoszono żądanie usunięcia danych osobowych<< ile spraw złożył do płońskiego sądu, możecie też się spytać ile z tych spraw nie odbędzie się w płońsku tak jak chciał >>Zgłoszono żądanie usunięcia danych osobowych<< tylko zostało skierowanych do sądów miejscowo właściwych dla pozwanych, możecie się go spytać jak na te piwko się wybierzecie

 

jak już >>Zgłoszono żądanie usunięcia danych osobowych<< wam powie ile spraw założył w sądzie to dowiecie się ile spraw przegra

 

na efekty troche będziecie musieli poczekać, bo sprawy w polskich sądach niestety czasowo troche trwają

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie daje się sprowokować osobom tak też wiem że od p.Branickiego....ale mnie to bawi...właśnie czytam pismo z Sądu z Płońska i sukces to tak dla potencjalnych oszukanych....walczcie a przede wszystkim w sprzeciwie wnioskujcie do Sądu o przeniesienie sprawy do Sądu wlaściwego dla waszego miejsca zamieszkania.

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał lisieckim

"to po co jest te całe forum skoro tak? Jesli mowisz, że macie ze sobą inny kontakt to usuńcie wątek i nie zaśmiecajcie internetu, bo to jest śmieszne co tu się dzieje"

 

Odpowiedź: beti8822 i kisieckim to forum jest po to by ostrzec innych przez cwaniakami z expolu oraz po to by osoby poszkodowane nawiązały kontakt z innymi poszkodowanymi,

 

wydaje mi się to oczywiste, ale widać inteligencją nie grzeszycie skoro było trzeba wam to napisać, jak dalej nie kumacie to mogę wam to narysować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

proszę nie zwracać uwagi na wpisy trolli. Osoby, które weszły w spór sadowym z Expolem wiedzą jakim torem ida sprawy i odbywa się to poza forum. Inni poszkodowani mają adres do kontaktu. Tyle w temacie. I na koniec zacytuję przedmówcę "proszę nie zaśmiecać internetu" ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

proszę nie zwracać uwagi na wpisy trolli. Osoby, które weszły w spór sadowym z Expolem wiedzą jakim torem ida sprawy i odbywa się to poza forum. Inni poszkodowani mają adres do kontaktu. Tyle w temacie. I na koniec zacytuję przedmówcę "proszę nie zaśmiecać internetu" ;>

 

 

Skoro wiedzą, to po co piszecie na forum? i to wy zaśmiecacie forum swoim głupim, żałosnym gadaniem.

 

Teraz zobaczycie ile was kosztuje za darmo, może w końcu szerzej otworzą się Wam gałki oczne, chociaż ... może i nie!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał lisieckim

"to po co jest te całe forum skoro tak? Jesli mowisz, że macie ze sobą inny kontakt to usuńcie wątek i nie zaśmiecajcie internetu, bo to jest śmieszne co tu się dzieje"

 

Odpowiedź: beti8822 i kisieckim to forum jest po to by ostrzec innych przez cwaniakami z expolu oraz po to by osoby poszkodowane nawiązały kontakt z innymi poszkodowanymi,

 

 

wydaje mi się to oczywiste, ale widać inteligencją nie grzeszycie skoro było trzeba wam to napisać, jak dalej nie kumacie to mogę wam to narysować

 

Ale czy na forum napisał ktoś, kto miał ochotę nawiązac wspolprawce z ktoras z wpomianych firm? Nie! Piszą tylko Ci co juz ozstali oszukani!

 

A wy matołki dlaczego forum nie czytaliście, tylko daliście się wciągnąc?? Mozg wam nie zadziałał? To teraz płacić za gapowe!:bas

 

Bardzo proszę możesz mi to rozrysować... a inteligentni to chyba Ty nie jesteś, bo dostałaś coś za darmo, a teraz po sądach będziesz się ciągała!

Fajnie mieć urozmaicone zycie!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti8822 widać nie tylko z inteligencją masz problem ale też ze wzrokiem, jakbyś dobrze widziała to byś wiedziała że pada głównie jedna nazwa firmy i jedno nazwisko, więc polecam wizytę u okulisty, jak w płońsku nie ma dobrego specjalisty to do warszawy nie jest daleko, chyba że to nie problemy ze wzrokiem, może ty poprostu masz problemy z czytaniem, jak się składa literki to czasami to samo słowo wydaje się inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...