Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oferty-online.com Płońsk opinia


mnowak355

Recommended Posts

Jeszcze raz, tak dla pewności. Invest-Net istnieje od 1.10.2014, rzekome "umowy" zostały podpisane przed tym terminem (czyli zapewne expol), zmienił się NIP i KRS (przynajmniej), a zatem czy czasem państwo B. nie powinni nas o tym poinformować? To stanowiłoby chyba podstawę do natychmiastowego wypowiedzenie umowy (bez okresu wypowiedzenia), skoro nie zostaliśmy poinformowani to śmiało można stwierdzić, że żadne z nas nie ma żadnej umowy z Invest-Net???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 504
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawa sprawa, ponieważ przygotowałam w grudniu 2014 wypowiedzenie "rzekomo" zawartej umowy, skierowałam je do firmy Expol i wysłałam emailem. W odpowiedzi otrzymałam informację, że portal ale-gratka nie ma związku z firmą Expol sp. z o.o., a faktura została wystawiona na podstawie zawartej umowy z firmą Invest-Net. Napisali jeszcze, że nie jest im wiadome, skąd wywnioskowałam, że łączy mnie umowa właśnie z Expolem.

Tylko, jak mogłam zawrzeć umowę we wrześniu z Invest-Net, skoro ta firma wtedy nie istniała???????

Przygotowałam kolejne wypowiedzenie (tym razem do Invest-Net), ale do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi.

Edytowane przez beata7890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poirytowana, przyznaję że nie bardzo rozumiem co to znaczy że na ogłoszeniach widnieje ten sam adres...

Przyznaję, że nie wczytywałem się w to głębiej, bo linki które mi wysłali to oczywista ściema, skoro z pozycji swojego komputera nie mogłem po żadnych kryteriach wyszukiwania swojego mieszkania znaleźć... a na "prośbę" o wyjaśnienie i podanie kryteriów wyszukiwania przez nich zastosowanych odpowiedzi nie dostałem... :) Zresztą cała nasza sympatyczna korespondencja ucięła się w ubiegły poniedziałek: Dostałem od nich mailem wezwanie do zapłaty, grzecznie odpisałem, co o tym wezwaniu myślę prosząc jednocześnie o ustosunkowanie się do moich pytań z poprzednich maili i od tego czasu cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz1983

W zakładce kontakt na portalach widnieje adres.

Ja na początku też nie mogłam znaleźć ogłoszeń wg kryteriów, ale wczoraj prześledziłam portale na podstawie daty zamieszczenia i udało mi się odszukać informacje, co mnie jeszcze bardziej poirytowało, gdyż jasno i wyraźnie nie wyraziłam na ich zamieszczenie zgody. W naszym przypadku ogłoszenia z sierpnia aktualizowano pod koniec grudnia.

 

 

beata7890

W CEiDG istnieje wyłącznie konieczność rejestracji działalności. Można prowadzić działania na rzecz działalności bez wpisu. Jest on niezbędny natomiast w przypadku wystawienia fv. Najwidoczniej Pan Braniewski chciał uniknąć płacenia ZUS i podatków w trakcie rozpoczynania "nowej" działalności. I zgłosił ją dopiero tuż przed wystawieniem pierwszych proform (nie faktur VAT - od tych też musiałby zapłacić podatek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie powiedzieć jak wygląda u Was takie wypowiedzenie? Niestety tez dałam się nabrać, z tym, że jeszcze nie minął od tego momentu okres 3 miesięcy i nadal jestem na okresie testowym. Zatem chcę złożyć wypowiedzenie, żeby uniknąć tych nieszczęsnych opłat ale nie wiem jak to zrobić skoro nie mam żadnego nr oferty, żadnego potwierdzenia na mailu, czy czegoś w tym stylu bo nic takiego nie podawali.. Czy wystarczy, że napiszę na podanego przez nich maila wiadomość, że wypowiadam umowę i podam swoje dane, które podawałam wcześniej w formularzu? A mówię o portalu alegratka.eu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie powiedzieć jak wygląda u Was takie wypowiedzenie? Niestety tez dałam się nabrać, z tym, że jeszcze nie minął od tego momentu okres 3 miesięcy i nadal jestem na okresie testowym. Zatem chcę złożyć wypowiedzenie, żeby uniknąć tych nieszczęsnych opłat ale nie wiem jak to zrobić skoro nie mam żadnego nr oferty, żadnego potwierdzenia na mailu, czy czegoś w tym stylu bo nic takiego nie podawali.. Czy wystarczy, że napiszę na podanego przez nich maila wiadomość, że wypowiadam umowę i podam swoje dane, które podawałam wcześniej w formularzu? A mówię o portalu alegratka.eu.

 

" W okresie testowym Klient może w każdej chwili odstąpić od Umowy na piśmie, wysyłając odstąpienie na adres mailowy Administratora : [email protected]"

 

Proszę wysłać maila na ten adres i zachować jego kopię - to powinno wystarczyć. Proponuję tez zeskanować regulamin z tym zapisem, zeby nagle nie okazało się, ze w międzyczasie wprowadza jakiś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wysłanie wypowiedzenia na maila adres [email protected], to sugeruje aby wysyłać skan pisma-wypowiedzenia w załączniku maila oraz wysłanie wypowiedzenia listem poleconym za potwierdzeniem odbiory. Wysłanie takiego listu poczta kosztuje ok 5 zł ale mail i pisemne wypowiedzenie będzie bardzo ważnym argumentem przed sądem. Edytowane przez aron1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wysłanie wypowiedzenia na maila adres biuro@ale gratka.eu, to sugeruje aby wysyłać skan pisma-wypowiedzenia w załączniku maila oraz wysłanie wypowiedzenia listem poleconym za potwierdzeniem odbiory. Wysłanie takiego listu poczta kosztuje ok 5 zł ale mail i pisemne wypowiedzenie będzie bardzo ważnym argumentem przed sądem.

 

 

No tak, z tym, że na jaki adres wysłać to wypowiedzenie? Bo na tej stronie nie ma zadnych danych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje wypowiedzenie umowy wysyłałam emailem oraz listem poleconym na 2 adresy, a mianowicie Invest-Net ul.Piaskowa B 09-100 Płońsk i Invest -Net ul.Złota 61 lok.100 00-819 Warszawa ( adres z faktury Proforma).

Mój list został odebrany tylko w Warszawie, ten wysłany do Płońska wrócił do mnie pomimo wielokrotnych monitów z poczty z adnotacją "mieszkanie zamknięte".

Niestety od ponad 1,5 miesiąca nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tez dostałem proformę w styczniu i teraz nakaz. Rzecznik konsumenta w moim mieście powiedział mi, że może mediować tylko jeśli przyniosę im regulamin ale-gratki z lipca 2014, kiedy najprawdopodobniej w to wdepnąłem. Bardzo ważne jest, żeby wykazać, że właścicielem/adminem "serwisu" był Expol - bo niemożliwe, żeby był to Invest-Net, który teraz produkuje te pseudo faktury

PYTANIE: czy ktoś z forumowiczów dysponuję kopią regulaminu "serwisu" z lipca? Może ktoś ma zrzuty lub wydrukował? Proszę o info

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 23-25 lutego 2015 r.

 

Osoby czujące się poszkodowane mogą w tych dniach zgłaszać się do sądów i prokuratur w celu uzyskania porady prawnej. Organy te mają obowiązek udzielić bezpłatnej porady, a w przypadku prokuratur przyjąć przy okazji zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zgłoszenie do prokuratury można zgłaszać również w innych dniach ale prokuratura wówczas nie udziela porad prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dołączam się do grona poszkodowanych, w czwartek dostałem na maila ich fakturę i oczywiście groźby wpisaniem do rejestru dłużników i straszą sądem. Sami 9 września zadzwonili do mnie i miły głos kobiety która proponowała darmowe zamieszczenie mojego ogłoszenia dla odczepnego się zgodziłem bo jak za darmo miałem tylko wypełnić dane jakie przesłali na maila ale raz że wysłanie tego zgłoszenia wyglądało tak jakby wcale nie poszło nie dostałem żadnej informacji że zgłoszenie zostało przyjęte jakie są warunki teraz wiem że to było celowe. Też już byłem w piątek i Rzecznika Praw Konsumenta kazała wysłać list polecony że zgodziłem się na zamieszczenie tego ogłoszenia tylko dlatemu że powiedziano mi że jest to darmowa usługa.Najpierw pisałem drogą elektroniczną z nimi chyba jak każdy odrazu dosłałem "propozycję" szybszego wypowiedzenia umowy ale odrazu miałem wpłacić prawie 1000 zł na inne konto niż w tej fakturze proforma a jak powiedziałem żeby najpierw przysłali mi fakturę vat to na ten temat cisza.Wszędzie gdzie kupuje się jakąś usługę dostaje się maila z warunkami i z jasnymi zasadami.Mam nadzieję że dobiorą się nich i państwo Polskie zadziała broniąc nas poszkodowanych.Sam zamierzam powiadomić wszystkie urzędy jakie mi przyjdą do głowy oraz poproszę posłów różnych opcji opisując im jak wygląda sprawa to nic nie kosztuje a może ktoś pomoże.Pozdrawiam i cieszę się że nie jestem sam bo w grupie łatwiej walczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

podbijam pytanie: czy ktoś z forumowiczów dysponuje kopią "regulaminu" serwisu ale-gratka z lipca lub sierpnia?Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdybym mógł naocznie zobaczyć, kto był administartorem/właścicielem serwisu. Logika mówi jedno, ale dowody są dowodami.

Dziękuję za info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...