Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOTA mam…I teraz zaczynam się bać…


adam_mk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jedenasty :eek::(:confused:

 

 

Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu;).

:o O zepsutym aparacie nic nie wiem, to nowe wydarzenie. Pewnie Sęp już nie posiada odnóży w jednym kawałku razem z kadłubem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu;).

 

 

 

 

Słuchajcie, żenada!!:( Facet spędził 8 lat na forum, wmawiał nam, że niby to zajmuje się jakimiś ważnymi sprawami, a wszystko tylko po to, żeby kryć jakiegoś kota!

 

 

 

I bez głupich skojarzeń poproszę :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Adam jest zajęty. Buduje elektrownie wodną, WM z rekuperacja, kolektor słoneczny powietrze- powietrze, kogenerator na holzgas,UPS podtrzymujący całą kamienicę, lodownie dającą ciepło, alarm z monitoringiem, naprawia sierrę, popsuty aparat przez sępa i karmi wielkiego kota. Jednym słowem nie ma czasu. "

 

Elektrownię wodną, chwilowo - nie.

WM z rekuperacją - stale.

Kolektor słoneczny to z doskoku, bo dopiero za jakie półrocze będzie potrzebny.

Sierkę Sępa, niestety, też teraz muszę, bo mi Sęp dziurę w brzuchu wywierci...

Do alarmu z monitoringiem to mnie w Trzech Króli o 2 w nocy wyrwali.

Kogenerator na gaz niestety CIĄGLE!

Nie wszyscy wiedzą, że ja jestem na własnym zasilaniu. Prąd sobie sam robię... od lat kilku...

A jak kogenerator klęknie, to wszystko idzie na bok, bo jak prądu nie ma - to i tak wszelka robota stanie...

W ostatnich dwóch tygodniach zrobiłem TRZY remonty generalne tego wysłużonego bydlaka...

Nowego nie kupuję, bo "dorosła" elektrownia do ukończenia potrzebuje ze dwa tygodnie dłubania.

Ciągle liczę na to, że na tym rzęchu jakoś dotrwam, to go reanimuję co i raz...

Sępa dopadłem i aparat z niego wydarłem.

Wtedy ujawniła się pewna komplikacja....

Ona ma to samo, co ja...

Mini ma wyjątkowy dar ustawiania się do niego tak, że nic nie widać!

Albo, dla odmiany, tylko fragment, za to z bardzo bliska...

Wrzucę to, co jest jako tako akceptowalne i obiecuję, że będę polował na lepsze ujęcia!

 

Z imagesem walczę od jakiej godziny...

Coś pozmieniali i nie lata jak kiedyś...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodszy Sęp dopomógł...

 

Zwykle wychodzi na zdjęciach tak:

http://img580.imageshack.us/img580/6015/kota1.jpg

Mam ich już ze czterdzieści... do sformatowania...

 

Ale kilka jest znośnych.

http://img46.imageshack.us/img46/7683/kota2p.jpg

 

http://img502.imageshack.us/img502/5561/kota3.jpg

 

http://img845.imageshack.us/img845/7002/kota4h.jpg

 

uff...

Może nie zlinczują za tę zwłokę...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...