Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOTA mam…I teraz zaczynam się bać…


adam_mk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Próbuje bezustannie zawładnąć klawiaturą...

Na razie - ja w tym sporze wygrywam.

Kursor usiłuje łapać... poluje na niego...

 

Adam M.

Najgorsze, że tak na prawdę nie wiemy :no: kto to pisze, Adam czy bestia :rolleyes:

Może trza jakie pospolite ruszenie zorganizować i ruszyć na pomoc Adamowi :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i coooo????!!!.

 

Hm, dobre polityczne pytanie. Szkoda by taką, solidarną, oddolną, społeczną inicjatywę zaprzepaścić. Tylko na czasie i w temacie byłoby zapytać ADAMA, czy nie zamierza popełnić samobójstwa. Bo pragmatycznie podchodząc do sprawy , szkoda by było zawracać sobie doopy promując charyzmatycznego, ale krótkoterminowego lidera :confused:

P.S. Kot może być, ale przecież nie o kota idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisał?! Za mało telewizji oglądasz! Albo masz nie taki jak trzeba. W moim telewizorze to pokazywali kiedyś jak taki stwór z kosmosu przejął tożsamość ziemianina i prawie wypierdzielił Ziemię do czarnej dziury. Ja wam mówię, że to jest cud boski, ze temu sierściowi się popularności zachciało i się tu, na forum wychylił!!! Toć to łon już dawno temu tego Adama pożarł i od lat kombinuje jak nas w kosmos wysłać. Niby to radzi nam to i owo, a tak naprawdę skubany uczy się od nas tego i owego...Kto normalny budował by takie piekielne machiny, po złomach skupował wszystkie dostępne źródła energii i tak dalej...sami wiecie? Buduje skubany jakieś piekielne machine...

 

Trza zebrać się do kupy. Co kto ma na podorędziu do ręki...Widły, kosy, grabie, łomy... I HAJDA NA KOOOOOOŃŃ!!!

 

Bestia się właśnie przepoczwarza do ostatecznej rozgrywki....Kuźwa nie wiem tylko tera, czy nam dwa tygodnie, czy dwa lata ostało..:o.

 

Ide telewizor włączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...