Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prysznic bez brodzika - czy się zmieści?


anioleczek2112

Recommended Posts

Mam prosbę do osób z wyobraźnią o pomysł na malutką łazienkę. Czy w tym pomieszczeniu uda się zrobić prysznic bez brodzika? Zależy mi bardzo na takim ale nie wiem czy jest to możliwe. Dlatego proszę o opinie osoby bardziej doświadczonych. Łazienka (na obrazku nr 1/7) będzie poszerzona o jakieś 25 cm kosztem pomieszczenia gospodarczego(1/8) które znajduje się obok.

http://img145.imageshack.us/img145/5059/lazienkajpg.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie się zmieści. ja wcisnalem prysznic bez brodzika do lazienki (wczesniej tylko ubikacji) o wielkosci 1,6 m2. tylko jesli chcesz robic prysznic bez brodzika, to zastanowlbym sie nad zamiana miejscami prysznica i muszli. w przeciwnym razie istnieje ryzyko, ze bedziesz miala mokra posadzke przy drzwiach do lazienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję takie ustawienie bez poszerzania łaz., nie bardzo rozumiem jak można zwiększyć łazienkę jeżeli w pom. obok od razu przy ścianie okno, chyba że dom jest na takim etapie że można pozwolić sobie przesunąć okno dalej. Mam w swojej łazience prysznic bez brodzika, wystarczy zrobić w odpowiednią stronę lekkie nachylenie i zamontować drzwi i wtedy woda nigdzie nie będzie się wylewać, chociaż ja drzwiczek nie mam - nie chce ciągle czyścić szkło:-)

laz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zmniejszyć drzwi na 70 do łazienki są zupełnie wystarczające, rozejrzyj się za kabiną bezbrodzikową lub na posadzkę które zamykają się do środka, można spróbować zamienić miejscami drzwi i kabinę patrząc na twój rzut drzwi po lewej kabina po prawej, kibelek jak się uda na ściankę pod okno skierowany w stronę drzwi a na ścianę z kabiną umywalka i duże lustro co powiększy łazienkę. Kabina będzie się składała na ściany więc tak jak byś jej nie miał przez większość czasu.Daj maila na priv to podeśle jakieś foty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Tak lelik o takie poszerzenie chodziło. Dom ma na razie tylko fundamenty zrobione wiec możemy pozwolić sobie na taką zmianę, Chociaż zastanawiamy się czy jest sens.Ta łazienka znajduje się na parterze i będzie bardziej taką "łazienką dla gości". Na górze jest dużo większa. Mimo to chciałabym aby znalazł się w niej prysznic bez brodzika. Lelik a czy mogłabym zobaczyć jakieś zdjęcia Twojego prysznica bez drzwiczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...