Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za odzew w sprawie szafki.

W tej chwili biorę pod uwagę opcję 1 lub 3.

Duś masz rację że powinna pasować do reszty mebli w salonie ale ona będzie właśnie pierwszym meblem. Wypoczynku i stolika kawowego jeszcze nie mam. Tak myślę że wybór szafki będzie zobowiązujący szczególnie w stosunku do stolika kawowego właśnie. Póki co to nie wiem jaki będzie. Bialy lakier byłby ok ale wszyscy ostrzegają że to się rysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuję Ci najpierw przemyśleć, jakie mają być pozostałe meble.

szafka 1 bardzo nawiązuje do kuchni. i to nie jest złe, ale czy zależy Ci na powtórzeniu dokładnie takiej samej kolorystyki w salonie? (ja mam pootwierane przestrzenie i właśnie za pomocą kolorów mebli "rozdzielam je - kuchnia jest teakowo-czarna, w salonie palony dąb. ponieważ jadalnia ma nawiązywać do kuchni - stół będzie czarny). jeśli tak - 1, ale jeśli chciałabyś tam wprowadzić elementy czerni, to wówczas 3.

 

co do białego lakieru - nie wypowiem się o podatności na zarysowania, bo nie posiadam tak owego na meblu, ale mam wątpliwości czy szafka tv jest najbardziej narażoną na uszkodzenia? (no chyba że planujesz wszystkie meble w takim wykończeniu) ja mam na półkach poustawiane dekodery, których nikt nie rusza, a na wierzchu doniczkę z kwiatkiem i w zależności od pory roku - świeczkę/aniołka/inne kwiatki. no jeszcze przy okazji wielkich porządków lądują tam piloty, które i tak po 5 min przekładane są na stolik. więc rysek raczej nie ma jak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinaciosaniec witam u mnie !,

Fajnie że się podoba. Cieszą mnie takie niewymuszone wypowiedzi:rolleyes:. W realu mam trochę z tym problem bo jak ktoś przychodzi i chwali to zawsze się zastanawiam czy mu się faktycznie podoba czy po prostu mówi bo " tak wypada". Szczególnie gdy wiem że odwiedzający jest beżo- kremikowcem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatah jak masz wątpliwości to odpuść. Może jeszcze Ci coś innego wpadnie w oko. Szkoda kupować nie będąc przekonanym :rolleyes:

 

reni dzięki za głos. Jakby szafeczka miała stać solo to ta opcja dla mnie też najlepsza ale u mńie już tego drewna sporo jest a poza tym zleje się z podłogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...