Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ze mną jest taki problem, że ja z tych symetrycznie uporządkowanych i chaotyczne układy trochę mi nie do końca leżą.

 

To nie jest chaotyczny układ. Ja też jestem z tych "symetrycznych" i jestem zdziwiona, że nie widzisz w tym ułożeniu luster symetrii :)

Może na tym bocznym ujęciu tego nie dostrzegłaś, ale jest w tym zawieszeniu porządek, który zaznaczyłam na kolorowo ;)

 

lustra.jpg

 

Co Ci szkodzi wyciąć trzy dodatkowe kółka i tak zawiesić? Wtedy będzie wiadomo, co i jak :) Tylko obniż dolną linię luster ;) I cyknij fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chaotyczny układ. Ja też jestem z tych "symetrycznych" i jestem zdziwiona, że nie widzisz w tym ułożeniu luster symetrii :)

je też z tych symetrycznych ;)

ale właśnie te linie, które utworzyłaś mimo, iż równe, nie pasują........... jestem za inspiracją Tomkowej :) coś za często się z Tobą zgadzam :p

masz tam dużą przestrzeń, nie wieszaj wysoko

 

kurcze Wam się udało kupić czarne, ja mam szare

ale mam nadzieję, że w połączeniu z białą komodą, którą zamierzam kupić ;) będzie też dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam mój wytwór. Wzorowałam się na inspiracji Tomkowej jeśli chodzi o utworzenie tych kształtów "v" ale nie do końca..... Wiem że byłyście za zrobieniem stricte wg inspiracji ale mnie ona nie do końca podeszła.

Tomkowa- wielkie dzięki za pomoc i zaangażowanie no i za namiary zakupowe:hug::hug:

image.jpg

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam mój wytwór. Wzorowałam się na inspiracji Tomkowej jeśli chodzi o utworzenie tych kształtów "v" ale nie do końca..... Wiem że byłyście za zrobieniem stricte wg inspiracji ale mnie ona nie do końca podeszła.

Tomkowa- wielkie dzięki za pomoc i zaangażowanie no i za namiary zakupowe:hug::hug:

 

Bardzo się cieszę, że pomysł się spodobał i mogłam pomóc :hug:

Ale uparta z Ciebie koza, jak nie wiem co :lol2: Wyszło ładnie, ale, też uparcie :p powtórzę, że za bardzo rozstrzeliłaś kompozycję ;)

Ja to widziałam tak:

 

image.jpg

 

Ale już zawieszone, Tobie się podoba i to najważniejsze :yes:

 

Lustro Ebury nad ławeczką jest piękne! Też je kiedyś chciałam mieć ;) Gdzie je upolowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...