Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie!

 

Efi młynek to home&you a lampki na westwingu kupiłam.

Zuzia pierwsze kryterium mojego wyboru to sprzęt kompaktowy. To już dosyć sporo zawęża wybór a jeszcze jak odrzucisz te które są po prostu za drogie to niewiele zostaje.

Akurat na elektroluxa hurtownia mi zrobiła mega rewelacyjną cenę więc zastanawiałam się krotko.:yes:

Jeśli chodzi o gotowanie to mam córę na diecie a więc gotuję na bieżąco. Skusił mnie też piekarnik parowy bo u nas mięska duszone w repertuarze często są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!,,

Unas dzisiaj po prostu cuuuuudnie. Słoneczko na całego. Żeby to uczcić postanowiłam rozpocząć akcję mycia okien w domku. Trochę ich mam a żeby do maja ogarnąć wszystko to czas najwyższy się za to zabrać.

Przeprowadzka zaplanowana na długi weekend majowy.

Aktualnie poszukuję fajnego materaca w rozsądnej cenie. Raczej twardego, rozmiar 180/200.

Zastanawiam się też czy nie dać dwóch materacy po 90 bo taki duży gorzej potem podnosić, wietrzyć itd.

Z drugiej strony przy dwóch mniejszych to łączenie może być niewygodne.

I jeszcze kwestia stelarza czy inwestować we wspomaganie hydrauliczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Koza u nas tez Cudnie :lol2::lol2: Tylko Cieszyc sie zaczne jak przynajmniej 2-3 dni z rzedu tak bedzie bo ostatnio to jeden dzien fajnie a na nastepny drastyczna zmiana pogody :(

 

Ciekawa jestem co zdecydujesz z materacami Mi do tego jeszcze daleko ale tez sie zastanawiam czy to laczenie nie bedzie przeszkadzac :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłam córci do pokoju

 

[ATTACH=CONFIG]182945[/ATTACH]

 

I brakuje mi do niej krzesła. Jakoś taborecik mi nie pasuje.

 

Toaletka sliczna sama o niej mysle ale dla siebie do sypialni , taborecik chyba nie a moze cos w stylu Ludwikowskim np.

 

http://img41.imageshack.us/img41/4452/new7ca.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img545.imageshack.us/img545/6595/img6416xa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img69.imageshack.us/img69/5664/krzesloludwik.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Albo giete krzeselka sa w przeróżnych kolorkach w necie cos jak to:

 

http://img89.imageshack.us/img89/246/toaletkadosypialnisilab.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

albo taborecik ale tapicerowany tez fajnie wygląda pod kolor dodatkow w pokoju !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zaczęłam powoli nas przeprowadzać i jestem przerażona bo dopiero teraz widzę jak obrośliśmy w te graty. Duża część rzeczy poszła do śmieci i zastanawiam się po co to do tej pory leżało. Najgorsza przeprawa z moim Małżem będzie bo on z tych "przyda się" ale może trochę tego po cichu zutylizuję :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zaczęłam powoli nas przeprowadzać i jestem przerażona bo dopiero teraz widzę jak obrośliśmy w te graty. Duża część rzeczy poszła do śmieci i zastanawiam się po co to do tej pory leżało. Najgorsza przeprawa z moim Małżem będzie bo on z tych "przyda się" ale może trochę tego po cichu zutylizuję :D

 

Czesc Koza dobrze Cie rozumiem bo ja dopiero planuje przeprowadzke w wakacje ale pakowac i przewozic czesc rzeczy zaczelam juz jakis czas temu na stryszek w nowym domku. I tez przy okazji odkrywam ile niepotrzebnych "skarbow" chomikowalismy w domu ale tym sposobem mozna sobie posprzatac i wyrzucic co niepotrzebne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wznowiliśmy po zimowej przerwie prace ogrodowe. Na razie nic wielkiego, tylko wyrównanie i ogólne ogarnięcie terenu. Z nasadzeniami jeszcze trzeba będzie poczekać.

Chociaż " ciacha" ( tudzież pączki) już się pojawiły :lol2:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

P.s zdjęcia robione przez szybkę. Napuściłam córcię bo mi wstyd było tak bezczelnie klikać foty :lol2:

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy koza 79, jesteśmy z Tarnowa- tak jak Wy, wybudowaliśmy Melanię. Jest super :) ale mamy problem z rozwiązaniem ściany telewizyjnej. W związku z tym mamy wielka prośbę.... czy moglibyśmy was odwiedzić i zobaczyc na life jak wygląda rozwiązanie z tą dobudowaną ścianą????? Prosimy!!!! Na dowód budowy możemy wziąć ze sobą plany budowy itp. Proszę o kontakt na priva ([email protected]). Prosimy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f5 na razie na tę dechę lepiej nie patrz bo brudna straszliwie. Nie mogę się domyć tego białego które ciągle wychodzi w słojach. Mimo że podłoga była zabezpieczona to przy tarciu podczas poprawek gipsów się napaskudziło. Przed zamieszkaniem planujemy jeszcze deseczki zaolejować żeby był chwilę spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Odwiedziłam wczoraj nasz meblex i :eek: Mają nową kolekcję dodatków - obłędne świeczniki, patery, lustra. Coś czuję że chociaż jakieś małe zakupiki dzisiaj będą. Ale cicho bo póki co to mam bana na kasę od męża. Ale i tak pojadę choćby foty zrobić :D.

U nas prace ogrodowe w toku a jeszcze zakładamy napęd do bramy, wideodomofony, podłączamy sprzęty i.......przeprowadzka tuż tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...