Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

Z lampA babelkową jest zabawy sporo. Trzeba montować tak jak instrukcja pokazuje i nie zerwać za wcześnie numerków :D. Ale dacie radę.

W temacie oświetlenia u nas też na razie cieniutko. Coś tam powoli montujemy ale chyba póki co dużo żarówek jeszcze zostanie. Mieszkać się da a kasa teraz na co innego potrzebna. Z lampami wstrzymam się aż stanie stół i wypoczynek. Wtedy szybka wizualizacja w jakimś paincie i coś się urodzi bo ja z tych wzrokowych jestem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fra witaj ponownie. Od strony nr 2 to sporo się już zmieniło. Dzisiaj oficjalnie skończyłam sprzątanie :wiggle:

Tak szalałam ze ścierą że z tego wszystkiego zapomniałam o zdjęciach łazienek które miałam porobić :)

 

lucka6 miło Cię gościć. Wpadaj śmiało!,

 

Ola U nie wiem czy do mnie zaglądasz ale uprzejmie donoszę że ściana w hollu za Twoją namową została rąbnięta na ciemny grafit.

Foty wkrotce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Koza, ostatnio jak byłam u Ciebie to miałaś tynki na ścianach a tu :eek: przeprowadzka. Ale macie tempo. Gratuluję :) domek masz prześliczny :yes::yes::yes: pięknie u Ciebie no i oczywiście kuchnia robi wrażenie :jawdrop: i wiesz co? Powiem Ci, że teraz Twoja kuchnia MNIE zainspirowała do pewnej zmiany :yes: tzn. już jakiś czas temu zrobiłam sobie projekt kuchni ale pewne rozwiązanie wydawało mi się mało praktyczne tylko nie wiedziałam co tam zmienić i właśnie Twoje zdjęcie podsunęło mi pewien pomysł :) zobaczymy co z tego wyjdzie :rotfl:

 

W środę będę w meblexie więc może uda mi się coś ciekawego wyhaczyć bo ostatnio dopadła mnie jakaś mania kupowania :)

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshia witaj!,

A ja do Ciebie zaglądam i zaglądam a tam cisza.... Lanie Ci się należy bo postów się nie chce pisać. :-P.

Pochwal się postępami u siebie no i koniecznie zakupami jak coś przytargasz z meblexu.

Pozdrawoam:D

 

:oops::oops: uwierz mi,że ja już kilka razy zabierałam się za ten mój dziennik i albo ktoś zadzwonił, albo przyjechał to ja znów gdzieś musiałam jechać i tak zawsze coś :) ale mam nadzieję, że niedługo nadrobię zaległości :yes:

U nas na dzień dzisiejszy kotłownia prawie skończona (drzwi trzeba zamontować i parapet), pod koniec tygodnia przychodzi hydraulik (miał już dawno być ale przez weekend majowy wszystko się przesunęło) a po nim robimy wylewki :) a z takich dodatkowych to ściany w garażu są pomalowane i mamy oświetlenie do garażu, w tym tygodniu mają zrobić nam przyłącz wody także cały czas coś się dzieje :) powoli ale do przodu :)

Jutro będę w meblexie :) mam nadzieję, że coś kupię :D do H&Y i Duki też zajrzę :rotfl:

 

 

I napisz koniecznie co tam w mojej kuchni Ci się przydało ?

 

No więc tak, to jest projekt mojej kuchni (mało profesjonalny bo sama go robiłam:razz:) 01a.jpg i odległość między półwyspem a ciągiem szafek wynosi 100cm wydaje mi się, że jest to trochę mało, gdzieś czytałam, że minimum to 120cm. Zobaczyłam Twoją kuchnię i od razu wpadł mi do głowy taki pomysł, że zamiast robić ten półwysep z szafkami to może wyjechać drewnem tak jak jest u Ciebie i zrobić na 40cm szer. wtedy miejsca między szafkami będzie 120cm. Bo ten półwysep ma głównie pełnić funkcję takiego stołu na szybkie śniadania i obiady :) no i ten mini stolik pasowałby do stołu w jadalni. A może Ty mi coś doradzisz? :)

 

 

 

:jawdrop::jawdrop: ale ślicznie, piękne masz łazieneczki, po prostu cudo :yes::yes::yes: No i ja z pytaniem: :) co to za drzwi? jaki mają kolor i gdzie kupione? :) wyglądają superowo :yes:

 

Pozdrawiam :bye:

01a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Od dwóch dni mieszkamy !!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Jeszcze ciągle sporo pracy i przewożenia ale już u siebie. Póki co brak internetu a więc będę miała opóźnienia w odpisywaniu na posty.

goshia projekt kuchni bardzo fajny. Tych szafek pod blatem jedzeniowym trochę szkoda bo schowków nigdy dość. U mnie pierwotnie w projekcie ten stolik jedzeniowy w kuchni był na wysokości powyżej blatu i do tego hokery i pewnie wyglądało nawet fajniej niż teraz jest ale jakoś nie wyobrażałam sobie mojego dziecka gramolącego się na hoker żeby zjeść zupę i obniżyłam do wysokości normalnego stołu.

 

Drzwi łazienkowe i pozostałe na parterze mam z firmy stolmat model modern m015 a kolor dobierany do koloru deski podłogowej. Firmę mogę Ci polecić z czystym sumieniem bo jestem baaardzo zadowolona. Jak chciałabyś obejrzeć ich drzwi to daj znać na prv to Ci napiszę gdzie bo mają w Rzeszowie stoisko.

 

mariomili tak, tulipany z dolnej łazienki to grzejnik instal projektu model inventio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Koza, podglądam Twój dziennik z ukrycia ;) Postanowiłam się odezwać, bo zainteresowały mnie drzwi. Napisałaś, że firmę polecasz- to dobrze. A możesz zdradzić jak cenowo wychodzi za drzwi? Weszłam na stronę firmy i bardzo się ucieszyłam, że są z mojego miasta.

 

Tak po za tym ;) Masz piękne wnętrza. Kuchnia bajka. Świetnie urządzasz Swój dom. Będę dalej podglądać.

Pozdrawiam

 

 

Edit: I gratuluję przeprowadzki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Od dwóch dni mieszkamy !!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

 

Gratulacje :hug:

 

 

Tych szafek pod blatem jedzeniowym trochę szkoda bo schowków nigdy dość. U mnie pierwotnie w projekcie ten stolik jedzeniowy w kuchni był na wysokości powyżej blatu i do tego hokery i pewnie wyglądało nawet fajniej niż teraz jest ale jakoś nie wyobrażałam sobie mojego dziecka gramolącego się na hoker żeby zjeść zupę i obniżyłam do wysokości normalnego stołu.

 

No i tu się zgodzę :) mi też troszkę szkoda tych szafek ale z drugiej strony taki blat jedzeniowy bardzo mi się spodobał :) Trudno się zdecydować, z jednej strony wygląd a z drugiej funkcjonalność.......

 

Drzwi łazienkowe i pozostałe na parterze mam z firmy stolmat model modern m015 a kolor dobierany do koloru deski podłogowej. Firmę mogę Ci polecić z czystym sumieniem bo jestem baaardzo zadowolona. Jak chciałabyś obejrzeć ich drzwi to daj znać na prv to Ci napiszę gdzie bo mają w Rzeszowie stoisko.

 

To ja poproszę o namiary, chętnie zajrzę do nich :)

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...