Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łazieneczka super :rolleyes:jasna, lekka ,przestronna- bardzo mi się podoba..

 

a stołem- jak wszystko już dograsaz pochwal się koniecznie- a z jakiego drewna będzie ? bo mi się marzy z orzecha amerykańskiego tylko nie wiem czy hazelka takie robi:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę kto mnie odwiedził.:rolleyes:

Fra mój stól dębowy będzie bo taki mi pasuje do drzwi i podłogi. Ale u Hazelki wybór drewna całkiem spory jest. Na stronie hazel wood jest zakadka drewno i tam masz wszystkie gatunki z których robią.

 

Obecnie szafę do garderoby zamawiam. Ma być taka jak na zdjęciu tylko ze biała na wysoki połysk. Tylko koloru tła pod ten element ażurowy jeszcze nie wymyśliłam

 

image.jpg

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dębowy stoł ala manu powiadasz:rolleyes: piękny będzie na pewno:yes:

 

a co ja zrobię, że mnie swego czasu podkusilo i zrobilam stolik kawowy i szafeczke rtv z orzecha.. to teraz i stol muszę (chyba:lol2:) zajrzę do hazelki na stronkę czy z orzech tez robią.. troche też sie boję , że różnica w cenie pomiędzy dębem a orzechem będzie znaczna, przynajmniej w MD jest ogromna!! wiec przed urlopem nie chce sobie psuć humoru i nawet nie pytam..

 

 

,,Twoja" szafa i sofka fajne , ale do pomyslu z fuksja nie jestem przekonana.. a jak Ci sie znudzi?:p a może poproś kogoś o wizualkę to wtedy zobaczymy.. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa wlaśnie doczytalam, że to do garderoby..to trochę zmienia postać rzeczy, myslalam o wiatrolapie.. a ta Twoja garderoba to osobne pomieszczenie, czy lączona np z sypialnia bo jęśli to drugie to trzeba spojrzeć calościowo.. :rolleyes:powiedzialam co wiedziałam i buziaki wysylam:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Łazienka, powtórzę jeszcze raz - jest śliczna. Kwiaty dodały jej jeszcze większego uroku :)

 

Szafa świetna, bardzo mi się podoba :) gdyby nie to, że u nas będzie schowana pomyślałabym nad taką, te elementy ażurowe dają fajny efekt :yes: Fuksja to bardzo ładny kolor, no właśnie Fra ma rację :) napisz jak garderoba ma się do sypialni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi zamówione na westwingu świeczniki. Trwało to ze trzy miesiące ale są.

 

[ATTACH=CONFIG]192482[/ATTACH]

 

Goshia z reklamacji krzesla oczywiście nici. No ale tu raczej nic dobrego się nie spodziewalam. Żeby było śmiesznie pan odpisal mi że jak na oparciu był jakiś klej z naklejki to trzeba było krzesło odesłać a nie gąbką zmywać. Już widzę jego minę jak bym mu z pretensją zadzwoniła że krzesło zwracam bo jest pobrudzone. Wtedy by było że durna baba naklejki nie umie zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawa jakie to świeczniki ale niestety u mnie link nie działa i nie chce się otworzyć :(

 

To jest typowe podejście do klienta, co byś nie zrobiła i tak będzie źle, no i zawsze Twoja wina. Szkoda, bo śliczne krzesła a tu takie rysy :evil: Ja miałam niedawno takie niemiłe doświadczenie z Mariotem, tak mnie wkurzyli, że nie mam ochoty o nich słyszeć a tu widzę, że zaczyna pojawiać się kolejny problem :bash:

 

Koza, możesz zajrzeć do mnie? Mam problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...