Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Koza- krzesła tak średnio mi się podobają (tzn ten dol, stelaż.. nie bardzo widzę to lączenie skóra -aluminium czy z czego tam jest ta podstawa.. nie znaczy to , że tego typu krzeseł nien widze w Twoim domu tylko, że może poszperaj jeszcze:cool: tak czy inaczej pozostanę fanką Twoich wnętrz:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś te krzsełka w wersji inspirowanej?

 

[ATTACH=CONFIG]209595[/ATTACH]

przed chwilą oglądałam stronę decolabu i były -20% ;)

poza tym na bank ma je w ofercie dkwadrat (ja stamtąd zamawiałam) i olsztyńskie makstudio

 

 

A ja dalej w temacie krzeseł.

Zrodził mi się jeszcze taki pomysł żeby połączyć mój stół

 

[ATTACH=CONFIG]210696[/ATTACH]

 

Z takimi krzesełkami z innej bajki ( czarno srebrne)

 

[ATTACH=CONFIG]210697[/ATTACH]

 

I tym żyrandolem [ATTACH=CONFIG]210698[/ATTACH]

 

Naskrobcie proszę coś w temacie bo nie wiem czy to nie od czapy bedzie.

do takiego prostego pięknego stołu zdecydowanie wybrałabym mniej ozdrobne krzesła (duszki lub eamesiki - może i oklepane, ale przynajmniej stół "nie zniknie").

lampa mi się nie podoba. tym bardziej, że tą akurat znam "na żywo" i odradzałabym, bo wygląda plastikowo. prawdę powiedziawszy widziałabym u ciebie coś mniej oczywistego, bardziej nowoczesnego, z większym jajem.

(podobne dylematy ma w tej chwili ~słonko~ i asiazett - zajrzyj do ich wątków bo tam od kilku podstron wielki przegląd oświetlenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozo, ja u Ciebie widzę właśnie coś na kształt eamesów.

Żadne tam baroki :no:

 

Odnośnie galerii, to albo większe ramki, albo więcej ramek ;)

No, ale ja maniaczka na gęsto.

 

Mela a może przeźroczyste eamsy? Narendilka takie ma :yes: dżizas ale mnie na nie wzięło, każdej która ma ten dylemat wpieram te krzesła jak choremu jajko :lol2:

Widzę :rotfl:

Ale fakt, piękne mam krzesło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim którzy się pofatygowali żeby mnie nawiedzić w sprawie krzesełkowej.

Mam o tyle utrudnione zadanie że mój m nie chce się zgodzić na żadne jk on to mówi "plastiki ogrodowe" ( to w odniesieniu do emesów).

Co do ghostów natomiast sama mam złe doświaczenia. Rysują się masakrycznie. Mam trzy i kocham ich wygląd ale po miesiącu używania niestety już noszą jego ślady.

 

Duś dzięki za namiar na tapicerowane eamesy. Zaraz polecę oglądać. Jakoże mają miękkie siedzisko to moze by jakoś przeszły.

Co do lamp to w przypływie innej myśli twórczej chodziły mi po głowie białe skygardeny inspirowane o średnicy 40 cm. No i wtedy do nich te nieszczesne plastiki może bym przeforsowała.

 

Venuska przezroczyste odpadają przez to rysowanie się.

 

LW, Narendil dzięki za głos odnośnie galerii. Muszę przyłożyć większe ramki i faktycznie się temu przyjrzeć.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko co wy z tym rysowaniem macie? :lol2: ja mam plastiki ogrodowe już dwa lata, mają rysy ale kto je widzi? :rolleyes: ewidentnie sporo tu ludzi lubiących zamęczać się :lol2: na nie transparentnych to dopiero widać rysy :sick: no ale dobraaaaaaaaaaaaaaa a jaki jest budżet?

 

Narendilka krzesło jak krzesło :p :P po prostu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska moje ghosty w tej chwili stoją przy stole jadalnianym a za nimi mam wielkie przeszklenie. Ile razy ktoś przyjdzie to niestety na te rysy zwróci uwagę. Na tle ściany tego nie widać ale postaw w oknie to zobaczysz.

Budżet krzesełkowy jakiś rozsądny zakładam. Choć ja niestety z tych że jak mnie coś weźmie to granice tego rozsądku się niebezpiecznie przesuwają:)

No ale żeby tak konkretniej to coś tak do 500 za szt. By mnie pewnie ucieszyło.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza ja mam 6 ghostów w wykuszu, więc siłą rzeczy oświetlone są i to dobrze, bo wykusz od południa :yes: nie będę się spierać, nie chcesz to nie chcesz

 

Ja wychodzę z założenia, że lepsze rysy na plastiku niż brud w tapicerce, bo umówmy się kto raz na pół roku czyści tapicerkę jakimś parowym odkurzaczem (nie wiem czy tym powinno się czyścić) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...