Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

wszystkie lampy zamawiałam w internecie kierując się kryterium ceny brutto :D (bo nieraz było tak, że cena za lampę - bardzo, ale za kuriera - jakby miał z bombą atomową jechać). w zasadzie nigdy się nie nacięłam, choć z drugiej strony - te sklepy, które wybierałam budziły zaufanie (komplet danych kontaktowych na stronie, regulamin zakupów, wyskakiwały w googlach).

 

w zasadzie jedyny sklep do którego udałam się osobiscie to lm (po lampki do kuchni) i koma (pomacać moja salonową - w internecie znalazłam ją tańszą o przeszło 250 zł więc zakupu w stacjonarnym w ogóle nie brałam pod uwagę).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kozo, a poszukaj u Oli.U wizek pestki.

Chodziło bodajże o Skygardeny nad stołem jadalnianym.

Przyznaję bez bicia, że ani wymiarów jej stołu, ani lamp nie pamiętam, ale może coś Ci to podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny właśnie za radą Duś i Ivy zrobiłam wizki dla caboche 50.

( Narendil wizki pestki u Oli widzialam. Moje z tych mniej profesjonalnych).

Duś co do sprzedawcy to chodziło mi o polecenie który producent podrabia caboche lepiej, czy np. Azzardo i model acrylio czy maxlight i model mirage choć nie wiem czy to nie jest tak że wszystko zrobiły te same małe chińskie rączki:)

 

image.jpg. image.jpg. image.jpg. image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie, zupełnie nie mam rozeznania. podpytaj może w lampowym wątku - może posiadacze tej lampki pochwalili się jakimiś zdjęciami i będziesz mogła porównać sobie konkretne modele.

 

ps. wydaje mi się, że możesz spokojnie brać 50, ale jakby jeszcze któraś umiała coś tam w 3d pokazać (albo 2s w powietrzu hehe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendilka wizki baaardzo się przydały. Przekonałam się do tych 50 tek i innym rozmiarem już nie będę zawracać Ci głowy. Dziękuję :)

Venuska większej lampy nie chcę :no: . Mnie się od razu kojarzy z kołem od wozu.

 

Melduję że zakupiłam dziś w biedrze grafitową pufkę. Jakby ktoś chciał a nie miał dostępu to w ramach rewanżu za pomoc w doborze lamp mogę kupić. Namierzyłam sklep w którym mają wszystkie kolory (nie wspominając że odwiedziłam 4 biedry!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Dzisiaj wielki dzień. Jest szansa że w końcu doczekam się łóżka w sypialni. Panowie rano mają robotę w Warszawie a potem jadą do mnie. Nie wiem tylko czy oni na mapę wcześniej spojrzeli :D. Średnio 5 godzin drogi mają a więc trochę wątpię że dojadą dziś. Poczekamy zobaczymy:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edak, Duś, Owcaania, Diana teresa witajcie!,

 

Łóżko zrobiła mi firma Chesterfield Meble - dziewczyny z forum korzystały z ich usług i były zadowolone więc zaryzykowałam i też mogę napisać że polecam.

Zasłony w sypialni to Vivany Ikea po 40 zł za komplet. Miały być na chwilę ale tak mi się podobają że na razie nie myślę o zmianie.

Owcaania - krzesła czekają na ostateczną decyzję. Na razie dzięki wizualizacjom Duś i Narendil zamówiłam dwa caboche 50 nad stół jak zawisną to zobaczymy co dalej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...