Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edak, Duś, Owcaania, Diana teresa witajcie!,

 

Łóżko zrobiła mi firma Chesterfield Meble - dziewczyny z forum korzystały z ich usług i były zadowolone więc zaryzykowałam i też mogę napisać że polecam.

Zasłony w sypialni to Vivany Ikea po 40 zł za komplet. Miały być na chwilę ale tak mi się podobają że na razie nie myślę o zmianie.

Owcaania - krzesła czekają na ostateczną decyzję. Na razie dzięki wizualizacjom Duś i Narendil zamówiłam dwa caboche 50 nad stół jak zawisną to zobaczymy co dalej:D

 

Witaj, zdradzisz gdzie zamawialiście caboche? oryginały czy azzardo? są piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lw witam Cię baaardzo ciepło:bye:. Podglądaj, podglądaj bo czasami mam dziwne pomysły i ktoś musi mnie wyprostować :). Za uchwycik dziękuję ale on chyba za nowoczesny. Ten Jijany mi bardziej leży no chyba że jakąś maleńką kołateczkę wyhaczę. A sklep do którego podałaś link ma u mnie w mieście ogrooomną hurtownię i ekspozycję i to całkiem niedaleko i właśnie planowałam ich nawiedzić.

 

Olcia:bye: Dzięki za wsparcie duchowe w sprawie caboche bo przyznam się że lekki dreszczyk emocji jest. Tatuś byl wczoraj wybadać temat jakie kołki, wiertła itd. I dzisiaj po 15 ruszamy!. Trzydziestek nie brałam pod uwagę bo one jakieś takie karłowate są. Widziałam wizki Twojej ławeczki i już mi się podoba:)

Obserwuję na bieżąco i czekam na zdjęcia tej cytrynki u Ciebie w domku.

 

Beata.i " caboche" to max light mirage. Jakbym chciała kupić oryginały to pewnie lampy by zawisły za 10 lat :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzustaa witaj. Sprawa z przegrodą jest drugorzędna. Patrzyłam żeby ustawienie stołu było optymalne ze wzgledu na wysuwalnośc krzeseł, odległość od kominka i szerokość przejścia. Jeżeli chodzi o pytania to śmiało. Sama korzystam z pomocy na forum a więc też jeśli jestem w stanie staram się tej pomocy udzielić. Pozdrawiam i zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety montaż się przedłużył bo wyszło na to że trzeba było podkuć w suficie bo kabelki nie sięgały tam gdzie trzeba. No cóż na efekt ostateczny przyjdzie poczekać do jutra po południu.

 

To już taka forumowa tradycja: Nie od razu Kraków zbudowano, Nie od razu lampy powieszono. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...