Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :)

Świetnie się Wasz dom zapowiada.

Przepiękny ten motyl :) Zachwycił mnie! Możesz napisać w jaki sposób został zrobiony?

Ładne podziały okien (to temat, który mnie teraz męczy). Czy te okna, które wydają się kwadratowe, to 150x150? Czy mogłabyś zamieścić jakieś zbliżenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka s, mmajeczkaa witajcie - zapraszam !,

Motyl na drzwiach wiatrołapu jest piaskowano- wydrapany. Nie umiem powiedzieć jak to się fachowo nazywa

image.jpg

Co do okien to na pewno kwadratowe nie są- może to lepiej tutaj widać

image.jpg

 

 

Co do płytek w łazience to nie wiem o które chodzi a więc podam obie nazwy:

Na ścianach jest porcelanosa creta marfil i cerdena marfil

Na podłodze noce naturale by my way paradyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie w Twoim dzienniku :)

Zapowiada sie bardzo ladny domek. Na pewno bede podgladac.

Juz nie moge sie doczekac realizacji kuchni. Pieeeekne wizualizacje.

 

Mi sie bardziej podoba podzielone szklo w wiatrolapie. A na kolorki w salonie glosuje za 2 (z tym ciemnym slupem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie u Ciebie :-)

 

czytam od poczatku i od poczatku cos od siebie dodaje :) oczywiscie nie musze sie podlizywac i pisac ze jest pieknie, bo jest :-)

Chcialas czarny kinkiet zamiast bialego, prosze bardzo SINUS DUE

http://www.kopalniaswiatla.pl/userfiles/products/f/1302095130_123.jpg

 

Listwy przypodlogowe w moim guscie sa sliczne :) zaraz popatrze jaka cena itp :)

zamawialas przez www czy na miejscu jakos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka witaj !,

Dziękuję za opinie dotyczące szkła i kolorów. Gromadzę za i przeciw żeby w końcu podjąć decyzję ostateczną. Zapraszam częściej i pozdrawiam.:)

 

Gosia-goja witaj u mnie !

Wiesz że ja podglądam Cię z radością. Kinkiecik przyniosłaś przecudnej urody! Na razie dumam nad Twoją " paprociową" tapetą. Mam na nią ochotę w sypialni. Muszę gdzieś dopaśćna żywo żeby obejrzeć.

Listwy przypodłogowe zamawiałam przez firmę która kładła podłogi. Do producenta dzwoniłam też sama ale firma ma chyba rabaty bo bardziej się opłacało brać przez nich.

Pozdrawiam i zawsze zapraszam ;)

 

Proximka odpowiedz poszła na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana byłam na budowie. Panowie dopieszczają ściany i pod koniec tygodnia malowanie. No i co usłyszałam : " Pani a gdzie leżą oprawy do tych dziur" ( ze wskazaniem na sufit podwieszany). A ja im na to że pewnie gdzieś w Polsce w którymś sklepie leżą ;) . Ale do śmiechu mi nie było jak fachowiec jeden z drugim orzekli że " eeeee tam my to do piątku zamontować musimy bo po malowaniu to już nie bardzo" .

Dziewczynki drogie i w rozpaczy jestem !!

Temat oświetlenia na razie dopiero zaczęłam rozpoznawać a tu masz już muszę coś wybrać.

Pomóżcie i podpowiedzcie co by tu w te podwieszenia powsadzać.

Otworów jest sporo a więc w rachubę wchodzą jakieś małe oczka

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczka sufitowe zostały zamówione. Ostatecznie wybrałam te:

image.jpg

 

 

Chciałam się Wam pochwalić czymś jeszcze. Jest to wyjątkowa grafika. Czeka u mnie na swoje miejsce już ładnych parę lat własnie z myślą o nowym domku.

Tytuł pracy to " Rodzina". Obrazek powstał w ramach zajęć w Warsztatach Terapii Zajęciowej i jest dziełem osoby niepełnosprawnej. Zakochałam się w nim od pierwego wejrzenia i oto jest mój :)

image.jpg

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...