Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

Niureczka witaj! Cieszę się że moja łazienka podoba się komuś jeszcze oprócz nas :D

Tak, moje płytki są kremowe. Co do ceny to kupowałam w czasie kiedy była promocja a więc aż tak strasznie nie było.

Nie wiem czy do płytki drewnopodobnej pasują te płytki które wkleiłaś. Wypożycz sobie i przyłóż to sama ocenisz najlepiej.

Fajną łazienkę biało - drewnianą ma proximka zajrzyj do niej na wątek może Ci to trochę rozjaśni sprawę:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?183105-Melodia-proximki/page7

 

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Ola!,

Taaaaaaa........dostałam koszulke w rozmiarze w sam raz na moją 8 letnią córkę :)

Ale jaja :):):):)

:lol2::lol2::lol2:

Ja też dostałam S-ki ,nawet dwie :lol2:,ale mi chociaż rozmiar przypasował :rotfl::rotfl::rotfl:

 

W jakim sklepie kupowałaś Caboche ??Bo chcę w najbliższym czasie zamówić 70-tkę do salonu i chętnie skorzystam ,ze sprawdzonego namiaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!,

Milena lampa też mi sie podoba do tego stopnia że mam je dwie :). Zapinka jest stąd: http://sklep.marina-firany.pl/139-klipsy-magnetyczne

A za ciepłe słowa:hug:

A swoją drogą kiedyś mi chyba jakieś swoje domkowe zdjęcia obiecałaś?

 

Reni dzięki:). Myślę że wyciskarka będzie w użytku na szybki soczek. Teraz korzystam z elektrycznej juice maker zelmeru. U mnie codziennie świeży soczek do obiadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...