Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kózko, odkopałam maila - [email protected]

strona mi się też nie otwiera, ale na allegro jakiś taki użytkownik jest i to chyba ten sam. może spróbuj mailem ich zapytać o siedzonka.

 

@mirella99 - pamiętam, że jak kroowka zamawiała to były tylko czarne i chyba limonkowe, jak ja - tylko białe. tak więc dowiadywać się chyba trzeba u źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza - zajrzałam do dziennika Marjelki i widziałam, że już wcześniej pytałaś ja o eamesy:rolleyes: Czyli całkiem przypadkiem odpowiedziałam Ci na Twoje pytanie pisząc u Ciebie jej opinie o tych krzesełkach. Pytałam ją o to całkiem niedawno więc to nadal aktualne :wiggle:

Ja nie widziałam nigdy tapicerowanych, nie wiem gzie można je dostać. Ale powiem Wam, że ja mam teraz złe odczucia co to tzw. ekoskóry (chyba, że interesuje Cię tylko obicie z prawdziwej skóry) Po tym co widzę, co się dzieje z kanapą mojej mamy....porażka, za narożnik dała 3 tys 5 lat temu, z ekoskóry - nie wysiedziana jeszcze, ale tak obłazi że głowa mała!! Wszędzie są małe kawałeczki...:bash: Do wymiany!! Oczywiście to może być ewenement, ale ja już się zraziłam, wolę zwykły plastik :p

 

Kori ja też czekam na dostawę z dkwadrat:wiggle: Pewnie krzesełka będą stały obok siebie, a zamieszkają w rożnych częściach PL :p:P

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na dostawę w dkwadrat - mają być końcem listopada. W razie czego będzie na Duś :)

ojojoj

ale od razu na swojej usprawidliwienie - swojego zamawiałam za pośrednictwem sklepu współpracującego z dkwadratem. miła pani zaprosiła mnie do "posiedzenia" i wypicia kawki hehe a ja przylazłam z laptopem i robotą. posiedziałam godzinkę, powiedziałam, że daje radę i złożyłam zamówienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdzinska pytalam Marjelki ale ona się chyba wymiksowała z forum bo odpowiedzi ńie dostałam a więc Twoje informacje były dla mnie bardzo cenne:yes:

 

duś i tak będzie na Ciebie :yes:

 

Robiłam dzisiaj placki z cukinii - pyyyycha!, . Nawet mojemu dziecku smakowały.

Wklejam przepis może się komuś przyda

 

3 średnie cukinie ścieramy na tarce o dużych oczkach, solimy, mieszamy i odstawiamy żeby puściła wodę.

Na patelni podsmażamy cebulę (1,5 szt) pokrojoną w kostkę. Do zrumienionej cebuli dodajemy czosnek - 2 ząbki a po chwili odciśniętą z wody cukinię. Całość dusimy aż cukinia trochę zmięknie. Wszystko odstawiamy do ostudzenia.

Do chłodnej " masy" dodajemy 3 żółtka , 3 łyżki mąki oraz na koniec pianę ubitą z 3 białek. ( jak wychodzi za rzadkie to dodajemy trochę więcej mąki).

Smażymy na patelni jak placki ziemniaczane.

 

Ciekawe czy się skusicie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Magdzinska witaj!!

Sama dzwoniłam do d2 bo się nie odzywali a na stronie już było info że krzesła są dostępne. Ja chciałam białe i one już są. Będą u mnie na dniach.

Kobieta w D2 powiedziała mi że podkładki z Ikea pasują o te:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20232872/. ( tylko nie różowe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to super, to czekam na Twoje fotki :wiggle: Ja zamówiłam 4 białe i 2 czarne, więc Pani się pytała czy ma rozbić zamówienie i przysłać białe skoro już są, a czarne później. Oczywiście odmówiłam, bo nie zamierzam płacić dwa razy za transport !! ;) Poczekam, byle doszły przed świętami. A dostałaś rabat? Mi Pani dała 5%, dobre i to :rolleyes:

Będę się Ciebie pytać o te poduszki naleśniki, bo nie wiem kiedy my dojedziemy do Ikea więc Ty pewnie będziesz je mieć pierwsza. Ja już tak bardzo nie mogę się doczekać tych krzeseł :wiggle::wiggle: Nacieszę oko, najpierw u Ciebie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...