Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pozwolę się wtrącić bo te lampy mnie daaaawno zachwyciły ale wciąż się zastanawiałam czy będą pasowały tym bardziej że mam stół 160 cm biały lakier (rozkładany do 220, ale na co dzień wersja mała). chciałam koniecznie dwie lampy i 50-tki bo 40 jakieś zbyt małe i kulki tak rzadko..

Lampy już wiszą, są rewelacyjne właśnie maxligt po prostu ideał, aktualnie dokupiłam plafon nad stolik kawowy 70 cm(wychodzi chyba jakieś65-67cm real)

Jeżeli chodzi o światło to jest ładne ciepłe i wystarczające jak dla mnie nad stołem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poduszki będą pasowały równeż te http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30141975/

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/bertil-poduszka-na-krzeso__0084208_PE210683_S4.JPG

 

Agatah a sama używasz takich na eamesach? czy może widziałaś u kogoś? czy tylko "szczelasz", że będą pasować ?;) Pytam bo niedługo też będe potrzebować na te same krzesła i nie wiem które kupić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam eamesy, ułożyłam na nich kółko o średnicy tej poduszki i pasuje.

A zresztą, średnicę mają jak te pokazane przez kankę więc pewnie będą pasować :)

Ja nad poduszkami dumam już o od roku ;)

 

Ja wybieram się w weekend do ikea, więc pewnie któreś kupie- mimo że krzesła jeszcze do mnie nie dojechały :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koza, z krzesłami jest świetnie :) To był dobry wybór :)

 

Napisz prosze co to za zastawa, bo to jest chyba dokładnie to tego szukam.

Jak cena nie zabija to chyba dziabnę!

 

Agatah!,

 

Witaj. Porcelana stołowa to Bogucice( czasami też stosują nazwę porcelana śląska) seria twist. Potrzebowałam białej, nadającej się do zmywarki i żeby cena nie zabijała. Polecam. Jak dla mnie super. Przede wszystkim talerz głęboki jest na prawdę głęboki i nie wychlapuję zupy przy każdym kroku:yes: . No i jeszcze fajne kubki mają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milena, agatah!

 

Porcelanę kupowałam u siebie. Pocieszę Was bo ten sprzedawca ma też sklep internetowy. Tam są też ceny.

Milena- tak to jest czysta biel.

 

http://www.helios-szklo.pl/ps-serwis-obiadowy-na-6-osob--0773-twist-white-produkt-1612.html

 

Można też dokupić pojedyncze sztuki i serwis kawowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam bo wazę mam jakąś w domu a rzadko w sumie używam a z drugiej strony 70 zł to nie majątek a więc mnie kusi. Na pewno jednak dokupię dzbanek na herbatę ( bo jest duży) i koniecznie talerze deserowe. Mój m chciał też miseczki bo wzięłam jedną na próbę i polubił. Zaraz wam wrzucę jeszcze fotki kubków i tej miski

 

image.jpg

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...