Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

Oooooooo a jednak ktoś czasem wstąpi. Duś jak zwykle niezawodna:hug: . Czarny fotel popełniłam przez Ciebie bo przy szafkach nocnych już mi ten kolorek zaszczepiłaś:rolleyes:.

kejtR a Ciebie to chyba po raz pierwszy witam:welcome:.

Te jasne drzwi to zwykłe polskone sempre biały dąb a więc żadne tam och i ach.

Teraz czeka mnie przysypialniana garderoba. Ruszamy od przyszłego tygodnia :rolleyes:

 

Ja tu już buszowałam jakiś czas temu, uwielbiam patrzeć jak wszystkim przybywa.

Dodam, że bardzo ale to bardzo podziwiam Panie, które służą innym radą. To niezwykle budujące, a efekty wspólnej pracy koncepcyjnej świetne! Naprawdę chapeau bas!

Co do drzwi, ładny kolorek mają, taki niekonfliktowy i formę prostą. Jeśli do tego cena nie zabija, to tym bardziej super. Jeszcze nie zaczęłam budowy a już się martwię, żeby się nie rozkraczyć finansowo po drodze, dlatego zbieram takie różne przydatne informacje na czas wykańczania (siebie i domu). Wykańczać się planuję przyszłą wiosną, więc mam jeszcze chwilę, by rozejrzeć się na spokojnie. Dziękuję serdecznie za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Koza ślicznie, jak przemalujesz konsolkę będzie miodzio. I teraz mnie trafia szlak bo w zeszłym roku przed przeprowadzką za grosze symboliczne oddałam dużą, ładną sosnową komodę. A tak by mi się teraz do sypialni przydała, już ją widzę na biało zrobioną ;) Ale gdzie tam ja wtedy miałam mieć wszystko nowe od razu. A lustro masz bardzo ładne, zdradź skąd ono, gotowiec czy na zamówienie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KejtR muszę przyznać że fajne laski na tym forum siedzą. Sama skorzystałam już z niejednego pomysłu i rady. Teraz jak ktoś o coś pyta to po prostu staram się odwdzięczyć tym samym:rolleyes:.

Milena dawno Cię nie było. Witaj!. U nas konsolka przytargana ze starego mieszkania. Miała być na chwilę póki się czegoś nie kupi ale jak zobaczyłam parę DIY to i mi się zachciało spróbować:lol2:

A lustro zamawiałam w firmie Norland z Warszawy. Robione na zamówienie. Od nich są ramy a zaszklone na miejscu u siebie żeby było bezpiecznie w transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...