Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie!! Ogród mi w tym roku bujnął niesamowicie. Roślinki mają półtora roku a już wiele z nich mocno przycinałam.

Milena przy furtce mam akację na pniu. Te wyższe ciemnozielone nie kwitnące i tę niższą jasnozieloną, która mi kwitła w tym roku dwa razy na ciemnoróżowo.

Trawy są cudne, też je uwielbiam zimują bez problemu. Wymarzła mi jedynie taka bordowa ale była na tyle śliczna że kupiłam taką samą. Dobrze ją okryję i mam nadzieję że tym razem przetrwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesień na zewnątrz

[ATTACH=CONFIG]285449[/ATTACH]. [ATTACH=CONFIG]285452[/ATTACH]

Czołem te akacje są piękne - tak je formujesz czy same sobie rosną w okrąg ????

zdjecie robione chyba jakis czas temu bo teraz akacja jest czerwona ??? albo mi sie wydaję ???

 

jeszcze jedno pytanko mam odnosnie krzesełek

kupowałes na allegro bo to chyba nie oryginalne (te na allegro) - oryginał jest koszmarnie drogi czy jak to jest ?

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f5 akację przycinam nożycami akumulatorowymi. Od początku były takie kuliste. Teraz tylko jadę na okrągło jak odrośnie. Zdjęcie robione kilka dni temu. Te wysokie drzewka nadal są zielone a niŻsze powoli żółknie. Dokładnie się to nazywa robinia akacjowa.

Jeśli chodzi o krzesła to kupowane w D2. Na oryginały mnie nie stać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kozka :D

Pieknie u Ciebie :yes:

Trawy skradly moje serducho:jawdrop: sa mega za@biste :D :lol2:

 

Na krzeselka rowniez zwrocilam uwage..tylko, ze moj maz chcialby tapicerowane i dzieki Twojemu namiarowi na strone sklepu znalazlam chyba odpowiednie :rolleyes: Krzeslo Cosy :rolleyes:

ostatnio je widzialam w tchibo i zalowalam ze nie zamowilam..

czeka mnie zalamka budzetowa ;):lol2:

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ono nie jest jasne szare? :rolleyes:

bo jak biale, to ja wybieram wtedy na drewnianych nozkach ale z tworzywa jak u Ciebie;) :lol2:

a mojemu wcisne wtedy 2szt pokryte materialem jak tak bardzo chce... i bedzie raz ze taniej a dwa, ze pozostale krzesla podobne a jednak inne od tych dwoch :lol2:'

 

(juz mam przed oczami rece umazane w sosie spaghetti albo od leczo :o)

eee zagalopowalam sie za daleko z tym materialkiem, ale bym miala rambarasu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...