Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

Dzięki bardzo, chodzi mi o górną łazienkę, płytki drewnopodobne to paradyż naturale noce? Jeśli tak to mam pytanie jak się je cięło, układało, wycinało otwory czy bardzo są wygięte? I jak się je użytkuje ? Czy są praktyczne, zostają na nich ślady po wodzie, smugi itp.itd. Ułożyłabyś je jeszcze raz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o, dzięki nie widziałam jej, chociaż starałam się przekopać ŁAZIENKI NASZE w poszukiwaniu tych płytek, pod spodem jeszcze snoszi chyba ma te płytki,

a ja trafiłam do truskawkowego domu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164404-Truskawkowy-Dom-na-skraju-puszczy&p=6393389&viewfull=1#post6393389 pięknieeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :bye: Przyszłam się przywitać po długiej nieobecności :)

 

Z przyjemnością chciałam zagłosować na stolik nr 1, niestety nie zdążyłam - głosowanie zakończone :( ale widzę, że jedyneczka wygrała :) także Koza, jeżeli to Twój projekt to serdecznie GRATULUJE wygranej- naprawdę rewelacyjny stolik :yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Goshia! Faktycznie dłuuugo Cię nie było. Ale za ro ja byłam u Ciebie i podziwiałam fotki. Aż miło było popatrzeć :). Stolik był mój. Dzięki za dobre chęci co do głosowania. Teraz Hazelka będzie musiała te moje wypociny przekształcić w realny produkt. Strasznie jestem ciekawa jak wyjdzie .

Pozdrawiam ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Goshia! Faktycznie dłuuugo Cię nie było. Ale za ro ja byłam u Ciebie i podziwiałam fotki. Aż miło było popatrzeć :). Stolik był mój. Dzięki za dobre chęci co do głosowania. Teraz Hazelka będzie musiała te moje wypociny przekształcić w realny produkt. Strasznie jestem ciekawa jak wyjdzie .

Pozdrawiam ciepło ;)

 

Czyli jeszcze ktoś zagląda do tego mojego dziennika :) cieszę się, że Ci się podobało :)

 

W takim razie jeszcze raz gratuluję wygranej :yes: stolik na pewno będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...