Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:hug:

 

Szocik kombinowala z zakonczeniem plytek na scianie..ciekawe na czym u niej stanelo...

 

Ja bym chyba pomalowala sciane farba, ktorej nie straszne sa plamy i mycie ;) a miejsce z kuchenka tylko wykaflowala badz wstawila szybe... ale wydaje mi sie, ze do takiej kuchni to kafle w formie cegielek lepiej pasuja...

 

zdjecie szyby z neta..ale mam taka sama przy indukcji u siebie (kupiona w ikea) i od 5lat nic sie zlego nie dzieje z nia i latwo jest ja wykrecic do umycia od strony sciany :)

http://adler-glas.pl/files/cache/ec7ea89dc2dce2e2cb4d46ab1ce0fcec_f349.JPG

 

alboo

http://www.eplytki.pl/pliki/aranzacje/123485.jpg opoczno field blue

http://kuchenny.com.pl/galeria/020713kuchnia_opoczno8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boska kuchnia.

 

a ja bym na tej ścianie z oknem wcale płytek nie kładła i już. Bo po co one tu. Zlew jest w oknie - będzie chlapać na okno :lol2:, płyta jest na innej ścianie.

 

Można pomalować leplejszą farbą, żeby od czasu do czasu umyć.

 

tylko w tych szafkach koniecznie zróbcie szuflady wewnętrzne, jakies carga czy cokolwiek, zeby nie trzeba było do nich wpełzywać i nurkować w nich:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila masz na mysli ta szafke narozna?

ja mam szafke prostopadla i polka idzie ladnie prosto(nie ma trojkata) , zaden obracany koszyk bo obecny mnie rozbraja..malo miesci a i skrzypi, gore obracam-kreci sie dol..jak dolem krece- to kreci sie tez gora :sick:

 

Co do farby, widze ze jestesmy zgodne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia niestety do cegiełki i arabeski rodziców nie przekonam - białe fugi w takich ilościach ich przerażają.

Co do tapety to są chyba teraz jakieś metody że wybrany wzór jest naniesiony bezpośrednio na szkło i o to mi chodziło.

Szuflady wewnętrzne - super pomysł pod warunkiem że masz obszerny budżet na kuchnię :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jedna witryna po prawej stronie to musi byc?

jakos mi ona tam nie pasuje :( taka wcisnieta aby byla..

 

Może to i racja że płytki dać na ścianie z indukcją a na tej drugiej tylko farbę zmywalną i wtedy problem z zakończeniem zniknie.......:yes:

 

Ja też jestem za tym, żeby z witrynki zrezygnować i ścianę z oknem pomalować dobrą farbą :)

Koza, ja też bym nie chciała cegiełki, ale nie przez białą fugę, ale dlatego, że za bardzo opatrzona ;) Płytka arabeska lub Vives Tassel Perla tam widzę, ale nie wszystkie wzory, tylko jeden wybrany ;)

 

arabeska-srednia-krem-polysk.jpg

Źródło

 

tassel perla.jpg

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej chyba wyjdzie cegiełka z castoramy - ok 20 zł/m2 :) ma 10x30 cm.

 

początkowo chciałam z niej jodełkę układać ale później odkryłam arabeski i te inne i zgłupiałam :D tym sposobem płytek nie mam już 10 miesięcy :p

 

w łazience mam z tej płytki ułożoną ścianę w mijankę i też fajnie wygląda. z bardzo ciemnoszarą fugą, a na podłodzę szachownice z płytek z Opoczna za 40 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomkowa!!

Mnie się cegiełki już też opatrzyły. Arabeska to mój faworyt ale nie wiem czy cena nie powali inwestora :) no i względy praktyczne - wycieranie tego jak coś z kuchni zachlapie.

A te Vives Tassel Perla fajne też i rozmiarowo większe - mniej fug będzie no i cena lepsza. Czy widziałaś je na żywo? Jaki to kolor w realu?

 

Emilia - "są arabeski w taki wzorek jak ta druga płytka" - co masz na myśli - pokaż - pokaż:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...