Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co z moimi oczami?

Może takie

 

[ATTACH=CONFIG]167766[/ATTACH]

 

Albo podobne

 

[ATTACH=CONFIG]167767[/ATTACH]

 

zdradz proszę zrodło :)

 

i pokaz wiecej zdjec pomieszczen z bialymi listwami

zastanawiam sie czy drzwi powinny byc w kolorze listew.....

a ty masz chyba brazawe drzwi i biale listwy ?

chcialabym popatrzec jak to wyglada :)

Edytowane przez Yaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kori wizualizacje robiła mi zaprzyjaniona Pani projektant. W razie potrzeby namiary mogę podać na priva.

Yaa oczka znalezione w necie na mojelampy.com. Oczka firmy PP design.

Co do listew to na razie nie mam jak ich pokazać bo trwa malowanie i wszystko jest oklejone. Też się zastanawiałam czy nie namieszam tymi białymi do ciemnych drzwi ale dziewczyny z forum mnie przekonały że będzie ok. Zobacz u Proximki ona już swoje zamontowała a też nie są do bialych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndzia ospowiedź wysyłam na prv.

Turlututu na razie muszę wykazać się cierpliwością. Póki co sypialnia się maluje na kolor szary z domieszką śliwki - zobaczymy co z tego wyjdzie. Najwyżej do drugiej warstwy farby zastosuję się kolor z " mieszalnika ręcznego" . Mój tatuś ma wiedzę co do pigmentów i takich tam to coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, koza mam do Ciebie pytanie: gdzieś chyba u Oli przeczytałam, że podobają Ci się Pantony? Wiesz może czy w Rzeszowie można je gdzieś zobaczyć na żywo??

 

I jeszcze jedno :) planujesz na ścianę tam gdzie maja stać kanapy takie fajne coś na ścianę :yes::yes: wiesz, że ja rok czasu myślałam co u mnie wykombinować i różne pomysły przychodziły mi do głowy :rolleyes: ale jak zobaczyłam fotkę w Twoim dzienniku, to od razu pomyślałam, że to będzie idealne. Tylko jeśli możesz powiedzieć mi co to jest, jak się zwie i gdzie mogę to kupić??

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghosia pantony chyba są w Rzeszowie nieosiągalne. Ale pochwalę Ci się że ghosta w meblexie na Rejtana widziałam. To jest jedyny sklep który mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o fajniejsze rzeczy. Poza tym oni są dystrybutorem Kare Design i dużo ich rzeczy mają na ekspozycji.

To na ścianę za wypoczynek marzy mi się od dawna. Wałkuję temat już jakiś czas ale na razie cena nie do przejścia dla mnie.

Więcej informacji masz na stronie producenta.

http://www.decorativos.pl/pl/strona-glowna

Jakbyś miała wycenę to daj znać na prv to porównamy sobie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :bye: pokoik córci zapowiada sie cudnie, u mnie tez fanka różu wiec bedzie podobnie , łazienka super wyszla zaintrygowalas mnie tym grzejnikiem napisz cos wiecej chyba pierwszy raz sie z takim spotykam , Zazdraszczam schodów pieknie wyszły u nas dopiero majstry zapowiedzieli sie z gotowymi na połowe kwietnia na razie smigamy na góre po drabinie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Grzejnik z instal projektu model inventio. O tyle ciekawy że oprócz wzorów podstawowych możesz zamówić z dowolnie wybraną przez siebie grafiką :wiggle:

A na śmiganie po drabinie to uważajcie bo mój małż tak śmigał że z urazem głowy dwa tygodnie w szpitalu przeleżał . Na szczęście w miarę dobrze z tego wyszedł, choć niedosłuch mu pozostał. A teraz to już mu nie udowodnię że to nie jest niedosłuch tylko słuch wybiórczy bo się urazem zasłania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A na śmiganie po drabinie to uważajcie bo mój małż tak śmigał że z urazem głowy dwa tygodnie w szpitalu przeleżał . Na szczęście w miarę dobrze z tego wyszedł, choć niedosłuch mu pozostał. A teraz to już mu nie udowodnię że to nie jest niedosłuch tylko słuch wybiórczy bo się urazem zasłania ;)

 

:D

 

Uważamy ,Uważamy drabina porzadna zabezpieczona na dole i u góry ale troche nas to już męczy to wychodzenie po niej no ale jak sobie umyslelismy schody ażurowe a nie lane to teraz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc !!! A ciekawosc zżera szczególnie teraz przy wykończeniowce zeby podglądnac co tam majstry pod wodzą M. narobili !!!

 

Grzejniczek mnie bardzo zaineresowal zaraz bede szperac w goolgach i szukac na ten temat !!!:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milena kuchnia jeszcze w powijakach. Na razie zmontowana na surowo. Dziś miały dojechać fornirowane elementy ale na razie ani widu ani słychu.

Tapety u córy to Esprit for kids. Fajne dziecięce mają.

 

P.s a może chodzi o tapetę do sypialni?

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...