Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melanii wykańczanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Turlututu.

No właśnie ten grzejnik tak miał wyglądać. Takie 2 w 1 i grzeje i wygląda ;). Długoooo kombinowałam czym tę łazienkę ożywić i jak go zobaczyłam to od razu pokochałam. Przekonało mnie tez to ze pod spodem są zwyczajne żeberka a tafla jest demontowalna. W kazdej chwili jak mi się zmieni to mogę odpiąć albo zamówic inny wzór.

Co do tapet u córy to tej w paski w pokoju bym chyba nie zdzierżyla - zbyt krzykliwa ale do garderoby jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghosia pantony chyba są w Rzeszowie nieosiągalne. Ale pochwalę Ci się że ghosta w meblexie na Rejtana widziałam. To jest jedyny sklep który mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o fajniejsze rzeczy. Poza tym oni są dystrybutorem Kare Design i dużo ich rzeczy mają na ekspozycji.

To na ścianę za wypoczynek marzy mi się od dawna. Wałkuję temat już jakiś czas ale na razie cena nie do przejścia dla mnie.

Więcej informacji masz na stronie producenta.

http://www.decorativos.pl/pl/strona-glowna

Jakbyś miała wycenę to daj znać na prv to porównamy sobie. Pozdrawiam

 

Szkoda, że nie ma ich w Rzeszowie :(

Mówisz w meblexie? A ja właśnie się tam wybieram na małe rozeznanie bo widziałam ostatnio reklamę pięknych mebli i muszę sobie oblookać :)

Super, dzięki wielkie za namiary. Teraz wiem co to jest i jak się zwie :cool: więc mogę zagłębić się w temacie - oczywiście jak znajdę trochę wolnego czasu :bash: bo teraz to po prostu jakaś masakra :eek::eek: ledwo wyrabiam.

Jak tylko uda mi się otrzymać jakąś wycenę to dam Ci znać :) Ale powiem Ci, że te panele wyglądają zjawiskowo :D

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamontowali mi też już oczka w podwieszeniach ( przepraszam że zdjecie stoi na głowie ale mój ipad niestety tak już ma że w zależności jak sie go trzyma przy robieniu zdjęcia to tak potem wkleja

image.jpg

 

Myślę jakie do nich dobrać reflektory na te kable widoczne przed podwieszeniem

image.jpg

 

Czy iść w podobne czyli okrągłe

image.jpg

 

Czy przelamać kwadratową formą

image.jpg

 

Dodam tylko że w przyległej jadalni planuję białe skygardeny

 

A może podszepniecie jeszcze inne rozwiązanie

image.jpg

Edytowane przez koza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam wcześniej że nasz brodzik kupiony przez internet okazał się obity na froncie. Zgłosiłam reklamację ale zakupy robiłam w grudniu a obicie wyszło w lutym jak odpakowaliśmy towar żeby go zamontować. Dzwoniłam do firmy ale przez telefon Pani niczego konkretnego mi nie powiedziała tylko kazała wypełnić formularz reklamacji. Wspomniała jednak że po tak długim czasie od zakupu to już nie bardzo ta reklamacja będzie uznana a poza tym trzeba było rozpakować przy kurierze itd. Jako że nasz płytkarz stał z robotą to małż podjął decyzję że montujemy co jest a do zaretuszowania obicia zakupił akryl w płynie.

I wyobraźcie sobie jakie było zdziwienie jak dzisiaj zadzwonił przedstawiciel Sanplastu z pytaniem czy jest ktoś na budowie bo on do nas w ramach reklamacji nowy brodzik wiezie :bash: :bash:

Jaki z tego morał: mogłam mieć nowy brodzik a mam obity ale tak na poważnie to fajnie że jeszcze są takie firmy które dbają o klienta :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza ja bym dała okrągłe lampy. Skaygardeny mówisz ........... sama się nad nimi zastanawiam. Masz gdzieś w dobrej cenie upatrzone?

 

Dolna łazienka piękna, szkoda że mam już swoją .... Co to za lampa w tej łazience, śliczna, chciałam taką do wiatrołapu ale jakoś cena podobnych nie była zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Milena

Skygardeny mam upatrzone ale inspired oczywiście a co do lampy to powiem Ci że kupiłam za 300 zl z Paul Neuhaus i aż sie balam co to będzie ale przyszła elegancka oryginalna ( porównałam w sklepie ) i oryginalnie zapakowana. Jak potrzebujesz namiar na sprzedawce to podrzucę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...