Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PROGRAM WIZUALIZACJI WASZYCH PROJEKTOW!!!


Recommended Posts

Ja kupilam sobie niemiecki Bau und Garten (ArCon), sama wprowadzilam projekt, no i moge sobie juz wedrowac po wszystkich pokojach, ustawiac meble (wybor nieduzy), ale wiem jak ustawne sa pomieszczenia.

W Polsce mozna za 69 zl kupic "Wymarzony Dom II" firmy Intersoft, jezeli jestes z Warszawy, to nawet w MPIK-u. Bardzo interesujace zajecie, juz 3 miesiace siedze nad tym i ciagle cos zmieniam, przestawiam scianki dzialowe itp. Super zabawa!!!

Pozdrowienia Gabriela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcon5 jest OK, ale ja już mam już dość . :evil:

Dopiero po wprowadzeniu 1 poziomu i nieprzespaniu wielu nocy

poznałem więcej możliwości i zauważyłem ile zrobiłem błędów.

 

Ciekawe ile bym musiał zapłacić za wprowadzenie projektu?

 

Ja bym wtedy tylko sobie kombinował co by tu zmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie rozkrecilo :)

mnie glownie interesowal wyglad zewnetrzny

ale o wnetrzach tez pomysle ;) co do programow to napewno kupie w krakowie nie ma problemu chodzilo mi o to czego wy uzywacie

 

do zmian np. z gifow ktore sa na stronie, ja do tego uzywam photoshopa choc narazie z niezbyt rewelacyjnym skutkiem :-?

 

a do calego projektu i wizualizacji byl bu chyba najlepszy 3dmax ale to juz wyzsza szkola jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programów jest wiele. Sam widziałem i wypróbowałem chyba z 10. I powiem tylko jedno. Takim programem można (i nie szkoda czasu) projektować np. wnętrze ale tylko gdy będzie ono robione od A-Z na zamówienie w innym przypadku szkoda czasu. Wystarczy że kupicie inne meble, podłoga będzie też inna i klops. Jeżeli chodzi o elewacje itp. to programy takie dają złudne i niebezpieczne wrażenie pasowania do siebie różnych barw w zależności od otoczenia i tła. Można łatwo się przejechać trzeba mieć "Kamaza" doświadczenia w takim projektowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...