Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...


mugatka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 788
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem ZACHWYCONA!

Te pufy są fantastyczne, ale też i reszta rzeczy ma w sobie niepowtarzalny urok.

Ja to tylko potrafię kupić jakąś kapę i ją pomalować:

DSC_2587 (640x424).jpg

 

Ale tak sobie myślę, że mam ochotę urządzić mój taras w takim słodkim koronkowym stylu.

Chciałabym pomalować palety, nałożyć na nie materace i teraz muszę jeszcze pomyśleć czym te materace pokryć, by całość łądnie wyglądała.

Taras będzie miał ciemne deski, ściany mam jasne (krem).

Myślałam o tym, by pomalować palety na biało, ale nie wiem czy to bedzie fajnie wyglądać.

Jakieś rady?

Czy drogie są takie rzeczy robione na szydełku? Gdybym wykonała sobie te fotele na tarasie to jest trochę duża powierzchnia do okrycia.

Tu moje inspiracje:

http://www.wykop.pl/ramka/1085795/zalety-palety/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona_m

 

oczka tak równe, że czapki z głów :yes:

Szkoda, że przez net nie nauczę Was zszywać, Przyjaciółka mi pokazała taki sposób, że wcale nie widać szwu, jakby się robiło na okrągło. Nie da się tego wytłumaczyć słownie, trzeba by pokazać albo sfilmować.

 

 

Jeśli chodzi o pufy, to ja ich nie lubię do siedzenia, muszę mieć wygodne oparcie pod plecy i barki. Jestem wygodnicka, a to może mi co najwyżej służyć jako podnóżek.

 

Sznurek 5 mm wystarczy, szydło grube, ale dokładnie nie powiem, zależy jak kto ściska oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowa na forum. Też lubię podziergać na drutach i szydełku. Od niedawna zaczęłam zabawę z bawełnianym sznurkiem. Natrafiłam w tym wątku na moją pufę, którą zrobiłam ze sznurka bawełnianego. Pufy robi się dość szybko bo i sznurek gruby, ale łapki bolą od tego sznurka i grubego szydełka. Będę tu zaglądać i podziwiać i może od czasu do czasu pochwalę się tym co sama zrobiłam. Zdjęcia nie najlepszej jakości, bo z telefonu. Zdjęcie1729.jpgZdjęcie1828.jpgZdjęcie1848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...