Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...


mugatka

Recommended Posts

szocik - faktycznie odpowiadałam na temat sznurka. Sznurek bawełniany 5mm a najlepiej 6mm i szydełko nr 8 lub 9, druty też nr 8 lub 9. Ja robię na drutach nr 9 a na szydełku nr 8, tak jakoś mi pasuje. Wrzucam fotki pufy na drutach, którą wczoraj skończyłam. Zdjęcie2058.jpgZdjęcie2025.jpg

TroZdjęcie2049.jpgTrochę widać materiał wewnętrzny, ale następna będzie bardziej dopracowana, już wiem jak przerabiać rzędy żeby było mniejsze kółko. Z włóczki łatwiej byłoby ściągnąć kółko ale grubość sznurka na to nie pozwala. Materiał wewnątrz jest takiego samego koloru jak sznurek, tylko zdjęcie przekłamało kolor.

A ja ciągle podziwiam wasze śliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 788
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

szocik - faktycznie odpowiadałam na temat sznurka. Sznurek bawełniany 5mm a najlepiej 6mm i szydełko nr 8 lub 9, druty też nr 8 lub 9. Ja robię na drutach nr 9 a na szydełku nr 8, tak jakoś mi pasuje. Wrzucam fotki pufy na drutach, którą wczoraj skończyłam. [ATTACH=CONFIG]176982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]176983[/ATTACH]

Tro[ATTACH=CONFIG]176984[/ATTACH]Trochę widać materiał wewnętrzny, ale następna będzie bardziej dopracowana, już wiem jak przerabiać rzędy żeby było mniejsze kółko. Z włóczki łatwiej byłoby ściągnąć kółko ale grubość sznurka na to nie pozwala. Materiał wewnątrz jest takiego samego koloru jak sznurek, tylko zdjęcie przekłamało kolor.

A ja ciągle podziwiam wasze śliczności.

 

 

podziwiam Twoje puchy Gosiu. Ja sama nie robię, bo brakuje mi zupełnie czasu, poza tym palce przy tym bolą.

 

 

Dziewczyny, a propos sprzedaży waszych prac, żebyście się nie nabawiły kłopotów, bo każda sprzedaż, nawet taka drobna, ale regularna, powinna być rejestrowana jako DG. Nie ma problemu ze sprzedażą za granicą, np. poprzez etsy.com. Polecam. Pomogłam w tym przyjaciółce, która robi pięknie na szydełku, prawdziwe cuda. Żyjemy w kraju,gdzie fiskalizacja dotarła już do śmiesznej kwoty 20 tys. przychodu, więc lepiej uważać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szocik - faktycznie odpowiadałam na temat sznurka. Sznurek bawełniany 5mm a najlepiej 6mm i szydełko nr 8 lub 9, druty też nr 8 lub 9. Ja robię na drutach nr 9 a na szydełku nr 8, tak jakoś mi pasuje. Wrzucam fotki pufy na drutach, którą wczoraj skończyłam. [ATTACH=CONFIG]176982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]176983[/ATTACH]

Tro[ATTACH=CONFIG]176984[/ATTACH]Trochę widać materiał wewnętrzny, ale następna będzie bardziej dopracowana, już wiem jak przerabiać rzędy żeby było mniejsze kółko. Z włóczki łatwiej byłoby ściągnąć kółko ale grubość sznurka na to nie pozwala. Materiał wewnątrz jest takiego samego koloru jak sznurek, tylko zdjęcie przekłamało kolor.

A ja ciągle podziwiam wasze śliczności.

 

 

gosiu super wygląda, a teraz jak krowie na rowie, krok po kroku wytłumacz jak robiłaś. Najpierw boki, a jak z górą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko kobitki,

 

skoro już wiadomo że chodzi o sznurek bawełniany to jeszcze powiedzcie gdzie taki kupić ...

 

Ja się absolutnie na te waszą pufkę nie porywam, nie umiem i nic tego nie zmieni, ale zaczyna się sezon na baranki świąteczne i taki sznurek byłby jak znalazł :)

 

I mam jeszcze jedno pytanko do dziewczym malujących drewno - jak robicie literki gdy np chcecie pudełko podpisać czy opisać? szablon + pędzelek maluteńki??, naklejki ??

 

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno łóżko i meble w sypialni Narendil miałam już okazję pochwalić ale myślę że nie zaszkodzi raz jeszcze :) Chwalę więc ! BARDZO :)

Też się chyba kiedyś przymierzę do własno-ręcznie wykonanego zagłówka :)

Poduszki Drop... co tu dużo pisać ... są ślicznie sweterkowe i piękny ten kolorek niebieski :) brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko kobitki,

 

skoro już wiadomo że chodzi o sznurek bawełniany to jeszcze powiedzcie gdzie taki kupić ...

 

Ja się absolutnie na te waszą pufkę nie porywam, nie umiem i nic tego nie zmieni, ale zaczyna się sezon na baranki świąteczne i taki sznurek byłby jak znalazł :)

 

I mam jeszcze jedno pytanko do dziewczym malujących drewno - jak robicie literki gdy np chcecie pudełko podpisać czy opisać? szablon + pędzelek maluteńki??, naklejki ??

 

z góry dzięki :)

 

Ja miałam szablon z Leroy Merlin, musiałam te literki przykleić taśmą do drewna i malowałam małym pędzelkiem. W tym czasie jeszcze mąż szablon dociskał, więc czasami mazałam mu farbą po palcach, ale bez przyklejenia i dociskania szablonu wychodziło trochę nierówno (tzn. farba rozpływała się pod szablonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...