Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...


mugatka

Recommended Posts

Witam, możesz coś więcej powiedzieć jak pomalować ten stoliczek? Czy ścierałaś aż do surowego drewna czy jakoś inaczej malowałaś?

 

Cześć, jestem tu nowa, ale bez zbędnych przywitań powiem tylko, że stolik jest rewelacyjny, podbijam temat! Zgaduję, że jednak ścierany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 788
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

w sumie, skoro to wątek dyi to ja pokażę moją wersję taniego ikeowego solsty olarp

[attach=config]186809[/attach]

 

plus dwie zasłony z leroy merlin

[attach=config]186806[/attach][attach=config]186807[/attach][attach=config]186808[/attach]

 

nie jest to może szczyt dizajnu, ale służyły nam dobrze w starym mieszkaniu, a w nowym pobędą, aż kupimy właściwe meble

 

rewelacja!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szocik - faktycznie odpowiadałam na temat sznurka. Sznurek bawełniany 5mm a najlepiej 6mm i szydełko nr 8 lub 9, druty też nr 8 lub 9. Ja robię na drutach nr 9 a na szydełku nr 8, tak jakoś mi pasuje. Wrzucam fotki pufy na drutach, którą wczoraj skończyłam. [ATTACH=CONFIG]176982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]176983[/ATTACH]

Tro[ATTACH=CONFIG]176984[/ATTACH]Trochę widać materiał wewnętrzny, ale następna będzie bardziej dopracowana, już wiem jak przerabiać rzędy żeby było mniejsze kółko. Z włóczki łatwiej byłoby ściągnąć kółko ale grubość sznurka na to nie pozwala. Materiał wewnątrz jest takiego samego koloru jak sznurek, tylko zdjęcie przekłamało kolor.

A ja ciągle podziwiam wasze śliczności.

 

A gdzie kupuję się taką grubą włóczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mugatko,

 

nie są to moje pomysły, ani przeze mnie wy konarze przedmioty, ale skoro można je wykonać ręcznie praktycznie z niczego to tu je wrzucam.

 

http://szokblog.pl/Kilka-ciekawych-pomys%C5%82%C3%B3w-8211-jak-zrobi%C4%87-co%C5%9B-z-niczego-/Blog/1350719136466

 

Na święta dla dzieci albo je czymś zająć :rolleyes:

 

pingwiny.jpg

 

Lampa

 

lampa.jpg

 

 

Półki na ręczniki

 

recznik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niby też odpoczywa ale ciągle mi nowe pomysły przychodzą do głowy i wychodzi że szyję po nocach, przez weekend uszyłam 6 fartuszków dla małych dziewczynek, jeden dla mojej Ali a reszta dla córek koleżanek.

http://img809.imageshack.us/img809/7957/wxfo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...