Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokój do nauki, spania i rozrywki. Jak wykorzystać miejsce i jakie dobrać kolory.


Piotr321

Recommended Posts

Witam.

 

Przenoszę się do nowego pokoju i mam problem z ustawieniem w nim mebli. W pokoju będę spał, uczył się i chciałbym też, żeby było trochę przestrzeni, żebym mógł zaprosić znajomych. Będzie tam na pewno łóżko, biurko i szafa. Myślę o łóżku pojedynczym, nie składanym, ale z szufladą, do schowania pościeli, żeby goście mogli na nim usiąść. Biurko i przy nim oczywiście fotel. Szafa z drzwiami przesuwnym, o szerokości 150 cm, głębokość 60 cm. No i musiała by też być jakaś szafka z szufladami, albo coś zamykanego na ścianę. Zastanawiam się jak to wszystko ustawić, żeby było najwygodniej. Myślałem, też o jakimś małym stoliczku, żeby ustawić go przy łóżku jak ktoś przyjdzie no i żeby zmieściły się dookoła z dwa dodatkowe krzesła(nie stojące normalnie w pokoju, bo to by za dużo już było). Wymyśliłem, coś takiego jak na zdjęciu, ale może ma ktoś, jakąś lepszą propozycję.

 

 

Zastanawiam się też nad kolorami, podoba mi się szary, ale trzeba by pewnie dodać coś jescze. Jakiś mocniejszy kolor? Żółty? Na ścianie obok drzwi zrobię taki jak by gzymsik, z wpuszczonymi lampkami oświetlającymi ścianę. Nie wiem tylko, czy takie kolory sprzyjają dobrze nauce, koncentracji, bo na to będę poświęcał najwięcej czasu. Po lewej stronie znajduje się okno, na dole w rogu drzwi, grzejnik jest pod oknem. Okno jest od strony wschodniej. Na podłodze są panele.

 

Bardzo zależy mi na czyjejś opinii, bo z boku można mieć inny, lepszy punkt widzenia.

pokoj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...