Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wieje od okien Alupast


Recommended Posts

  • 2 years później...

Jak dla mnie te zdjęcia też nic nie mówią o przyczynach .Pokazują tylko zimne miejsce. To było wiadomo i bez termo.

Twoim oknom jest potrzebny fachowiec który się zna na rzeczy. I tyle. Nie sposób powiedzieć jak leczyć. Bo samo stwierdzenie : "musisz zadbać o prawidłowy docisk skrzydła do ramy" to chyba za bardzo pomocne nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat okien powrócił jak co roku ale w tym roku juz tak mnie wkurzyło że załatwiłem sobie kamere termowizyjna i to co na niej wyszlo mnie rozwaliło.

 

Ktoś coś podpowie co dalej robic :(

 

 

Owszem, podpowiem. Po pierwsze zdjęcia termowizyjne nie są dobrą podstawą do oceny jakości okien. Po drugie, aby pokazywały cokolwiek rozsądnego trzeba wiedzieć kiedy i w jakich warunkach je wykonać, a w tym przypadku ktoś nie miał o tym pojęcia. Dalej jak kolega powiedział, właściciel okien i Bóg zrobił co mógł, teraz potrzeba fachowca, tylko nie bardzo wiem z jakim zakresem wiedzy technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fachowców to było ich juz tu kilku, wymieniali uszczelki, pakiety szybkowe, zakładali dociski do okien i niestety nic to nigdy nie dało. W sprawie zdjęci owszem może są źle wykonane ale to tylko dlatego że robiłem to osobiście pierwszy raz w życiu akurat udało mi się taki sprzęt pożyczyć to sprawdziłem sobie w domu.

Tam gdzie na zdjęciu znajduję się niebieski kolor wieje i czuć lodowate powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...