Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PANELE EGGER - wątek zbiorczy: opinie, kolory, sposób montażu, uwagi


Tommco

Recommended Posts

Witam,

 

nie polecam paneli EGGER'a - na moją reklamację właśnie otrzymałem odpowiedź, iż została oddalona, ale jeszcze wyślą do producenta materiał w formie zdjęć. Panele kupiłem w sklepie KOMFORT w Szczecinie. Przyjechał pracownik sklepu, który nie stwierdził żadnych wad montażu. Bardzo ciężko jest teraz dowieźć swojego, kupiłem markowe panele i zostały one położone przez profesjonalistów.

Poinformuję wszystkich o ewentualnej odpowiedzi EGGERA. Panele popsuły się po pół roku użytkowania, pióra pękają z biegiem czasu podczas użytkowania.

 

Pozdrawiam

 

tomsonik

 

 

Egger uznał reklamację - wymieniono mi podłogę w jednym z pokoi, stwierdzono, że jeśli mają podkład to już nie jest potrzeba pianka pod panele. Także mam wymienione i jest pod nimi tylko folia - może teraz będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...

zasmuciła mnie nieco ilość negatywnych opinii, bo właśnie do EGGERa się przymierzam - bardzo podoba mi się V-Fuga. no i kolory zdecydowanie najlepsze.

 

byłam już zdecydowana na dąb imperial - idealny jak dla mnie kolor i do tego matowe, a nie błyszczące - ale skoro tyle negatywnych opinii, to może jednak czegoś innego poczukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szczerze odradzam. Mam "orzech włoski olejowany" z V fugą. Od roku niecałego. W okolicach krzesla są masakrycznie porysowane, straciły wzór i kolor można powiedzieć. Cokolwiek cieższego na nie upadło (pęk kluczy na przykład) robilo dziurę. Poza tym ta ich "matowość" i faktura naturalnego drewna sprawiają, ze są bardzo trudne do umycia, takie.. "tępe", no mop na nich samoczynnie hamuje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

witam Was

mam do Was wielką prośbę,

czytając forum, oglądając setki zdjęc, gdzieś miałam upatrzone zdjęcie podłogi.

był to napewno Egger (jasny kolor) tylko nie pamiętam jaki kolor i nie mogę już tego odszukać

czy mogą napisać osoby które mają taki u siebie ponieważ może jak zobaczę foto to będę widziała ze to to :)

bardzo mi zależy bo mam już te panele w kolorze dąb palony i jestem bardzo zadowolona

a reszta podłóg czeka i chciałabym właśnie zrobić jasne Eggera.

będę bardzoooo wdzięczna za pomoc bo już oczy mnie bolą od szukania a efektu nie ma :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
A ja szczerze odradzam po 3 latach użytkowania: orzech sienna. To prawda- ładne, wyglądają stylowo..na początku. W okolicy drzwi łazienkowych - starła się powłoka. Moje mieszkanie jest słoneczne- pod światło widać wiele drobnych zarysowań. Panele użytkowane na codzień przez 2 osoby i kota. W świetle sztucznym - wyglądają oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
No szkoda, ja już prawie byłem zdecydowany na panele eggera dąb vantage z kolekcji compakt, z v-fuga 8+2,5mm, najładniej w skleppie wyglądały z tą naturalną struktura, przeczytałem także że egger i takeer robione są w tej samej fabryce, wiec jakość na tym samym - czyli zakładam najwyższym poziomie. A teraz to już mam mieszane uczucia. co do ich solidności. Teraz to chyba poszukam cos z innej firmy plus dobry podkład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A my dość dawno znaleźliśmy w Komforcie (tylko internetowo) panele o nazwie Hazienda Trend w niskiej cenie 29.90 m2. Jakież było moje zdziwienie kiedy 3 dni temu pojechałem je zobaczyć na żywo i okazało się to Egger :) 8mm, klasa ścieralności A. Nawet sprzedawcy się dziwili że takie tanie.... Będą w salonie i sypialni. Ciekawe jak się będą sprawować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

 

Żonie spodobał się akurat ten(Egger Dąb Northland) model/kolor paneli. Sklepy internetowe milczą na ten teamt, w ofercie brak. Jedynie miejsce to sklepy komfort. Czy ktoś użytkuje już, albo słyszał jakieś opinie na temat tych paneli? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc..

 

Pozdrawiam, HDTeam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Żonie spodobał się akurat ten(Egger Dąb Northland) model/kolor paneli. Sklepy internetowe milczą na ten teamt, w ofercie brak. Jedynie miejsce to sklepy komfort. Czy ktoś użytkuje już, albo słyszał jakieś opinie na temat tych paneli? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc..

 

Pozdrawiam, HDTeam!

Klasa użytkowa 32 czyli według normy PN EN 13329 do mieszkań mocno użytkowanych, na powierzchnie biurowe użytkowane w niewielkim zakresie.

Producent znany. Chyba wykonane w technologii HPL lepszej od DPL i CTL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...