Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pralka - droższa czy tańsza?


Louder

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdecydowanie z tych tańszych, ale z dopasowanymi pod siebie funkcjami (typu "dziecko", "pies", "delikatne" lub np. w moim przypadku "opóznienie włączenia" bo mam dwie taryfy.

Za to zdecydowanie polecam 5 lat gwarancji = warto w dobie programowanego starzenia :), a pralka i zmywarka to najbardziej usterkowe urządzenia AGD w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Trafiłem na ten wątek, bo w związku z remontem łazienki muszę kupić nową pralkę. Stara ma 17 lat! (chyba rekord w tym wątku) i jest w pełni sprawna. To ZANUSSI (to chyba rodzina Electroluxa była lub nadal jest?) ładowana od góry. Jedyna jej naprawa miała miejsce rok temu, jakiś plastik się ułamał w środku, naprawa kosztowała łącznie 150 zł. Pan z serwisu powiedział, żeby tę dalej używać, nie kupować nowej, ale niestety wg nowej koncepcji zagospodarowania łazienki potrzebna jest niezbyt głęboka ładowana z boku. Z tego co tu wyczytałem chyba nie ma co liczyć na powtórzenie takiego wyniku;/ Szkoda mi tej pralki, nie lubię wymieniać rzeczy, które spełniają swoją rolę, zwłaszcza, że jako facetowi wystarczy mi, że pralka pierze:) No i teraz nie wiem co dalej, może Electrolux, może też wytrzyma tyle? Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja dla córki do nowego mieszkania kupiłam ostatnio pralke :spam:. Urządzenie ładnie się prezentuje, cenowo bardzo przystępnie, a córka zadowolona bo pralka pojemna, niedługo sama pomyslę nad nową. Warto sprawdzić, mi sprzedawca bardzo dobrze opowiedział o funkcjach urzadzenia, wystarczy pytać i szukać :) Edytowane przez Tomaszs131
Reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...