Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pralka - droższa czy tańsza?


Louder

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widziałam ofertę firmy Whirlpool- nowe pralki Compactowe, nie są bardzo drogie, mają technologie 6-ty zmysł, program Kolorowe 15° dzięki któremu kolory nie wyblakną, bo pranie odbywa się w minimalnej temperaturze. Jest także funkcja Bez zagnieceń (łatwe prasowanie), która uruchamia delikatniejszy tryb prania i wirowania.

 

Taka opcja bez zagnieceń to naprawdę świetna sprawa, szczególnie jak się nie lubi prasować - ja wiele rzeczy w domu mogę robić, ale prasować to nie cierpię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to raczej człowiek patrzy aby pralka była funkcyjna i miała na przykład opcję prania parowego bo teraz dwa programy to niestety za mało, przynajmniej dla mnie za mało, ja lubię innowacyjne rozwiązania i z 6 motion też często korzystam, przynajmniej do pralni nie muszę delikatnych rzeczy nosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja bez zagnieceń to naprawdę świetna sprawa, szczególnie jak się nie lubi prasować - ja wiele rzeczy w domu mogę robić, ale prasować to nie cierpię:)

 

Ja miałam czas, kiedy mogłam godzinami stać z żelazkiem.. niestety minął i jak muszę coś wyprasować to złość mnie bierze. A tutaj pralka uruchamia delikatniejsze pranie, żebyśmy my miały łatwiej:-) Czego jeszcze nie lubicie, a sprzęt wa to ułatwia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie bez zagnieceń to na prawdę świetny pomysł. korzystam bardzo często bo nie wyobrażam sobie że miałbym sam prasować wszystkie rzeczy. Używa ktoś może opcji prania w zimnej wodzie? sprawdza się czy lepiej zostać przy tradycyjnym praniu w trochę wyższej temperaturze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem - Indesit - bardzo proste w obsłudze i ja je często polecam.

ewentualnie Whirlpool - ze względu na świetnie opisany każdy guziczek i w pełni czytelnie i po polsku opisany programator oraz diody "Wezwij Serwis" i "Odkręć wodę"

 

W jakich sytuacjach pojawia się komunikat o potrzebie wezwania serwisu? Tylko kiedy pralka przestanie działać czy w sytuacji, kiedy pojawi się kropelka wycieku także?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioda "Serwis" zapali się i pozwoli zdiagnozować problem m.in w przypadku.:

(Za instrukcją obsługi przykładowego modelu)

 

“Otwarte klapy bębna”

“Awaria modułu elektrycznego”

“Za wysoki poziom wody”

“Awaria zatrzymania z wodą”

“Za dużo piany”

 

Jeśli problem nie pozwoli się zdiagnozować należy wezwać serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie w przypadku wycieku wody? Bo wiem, że w pralkach Whirlpool dopływ jest automatycznie odcinany, więc jest bezpiecznie i nas nie zaleje. Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, najważniejsze są potrzeby użytkownika, jeżeli są nam potrzebne jakieś ułatwienia powinniśmy w nie zainwestować nawet większą cenę ale wszystko należy kupować rozsądnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...