Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pralka - droższa czy tańsza?


Louder

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak jak pisałem wcześniej - w zakresie cenowym "kilku stów" - najprędzej indesit. Jak chcesz cichszą to za niecały tysiąc Hotpoint Ariston pokroju WMG722 - oparta na silniku indukcyjnym - więc w czasie prania będzie zauważalnie cichsza - ale podczas wirowania na wyższych prędkościach będzie gwizdać jak każda inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - w zakresie cenowym "kilku stów" - najprędzej indesit. Jak chcesz cichszą to za niecały tysiąc Hotpoint Ariston pokroju WMG722 - oparta na silniku indukcyjnym - więc w czasie prania będzie zauważalnie cichsza - ale podczas wirowania na wyższych prędkościach będzie gwizdać jak każda inna.

 

ja bym jeszcze zwrócił uwagę na amikę http://www.euro.com.pl/pralki/amica-awb510lp.bhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie potrzeba więcej informacji. Przede wszystkim należy określić:

 

1. Czy pralka ma być ładowana od frontu czy od góry?

2. Jaką powinna mieć głębokość?

3. Ile powinna mieć obrotów?

4. Jaka klasa energetyczna?

5. Czy na jakimś konkretnym programie bardzo Ci zależy?

6. Jaki ma mieć wsad (kg)?

7. Czy ma być z wyświetlaczem czy może być bez?

 

Jeśli porównamy cenę do jakości, to w takim zestawieniu dobrze wypadają pralki Beko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Też tak myślę, inaczej producenci mieliby przechlapane. Firma z renomą nie może sobie pozwolić na coś takiego no i nie dawałaby takich długich gwarancji jak na przykład LG daje 10 lat na silniki DD i kompresory liniowe

 

i niestety tylko na te elementy... czyli przerdzewiałe poszycie czy elektronika już nie podlega pod 10-lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś użytkuje pralkę elektrolux EWF1487HDW lub może wyrazić opinie na jej temat?

potrzebuje dużej pralki, obecnie tez mam elektroluxa tylko dużo starszy model i jest ok, ale przez lata jakość urządzeń może sie zmieniać, więc proszę o opinię i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

Nie chciałbym faworyzować żadnej marki, ale warto pochwalić Mastercook, choć pewnie zależy to od tego, jak się trafi w model.

10 lat temu kupiłem do domu pralkę i kuchenkę gazową tej firmy. Pralka ywsiadła nam właśnie teraz, ponieważ bęben był już zardzewiały. Mimo to, te 10 lat, to świetny wynik. Kuchenkę mamy nadal i jedyne co się popsuło to oświetlenie w piekarniku. Kupiliśmy właśnie nową pralkę Mastercooka, a także 25-letnią, zasłużoną lodówkę zamieniliśmy na produkt tejże firmy. Zobaczymy, jak te posłużą. Mam nadzieję, że nie muszę uwzględniać "planowego postarzania produktu" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Poziomka napisała, nie ma chyba żadnego wyjątku od reguły. Sam się spotkałem z tym, że tani produkt, ale markowego producenta spełniał w 100% moje oczekiwania, a z drugiej strony często jednak trzeba jednak kupić produkt droższy, bo tanie zamienniki nie spełniają swoich oczekiwań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...