Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

instalacja oswietleniowa na poddaszu


Recommended Posts

Przepraszam bardzo, ale pytając jak rozprowadzić kable do żarówki i włącznika wykazujesz się na tyle dużą niewiedzą, że osobiście polecałbym poprosić elektryka który okablował resztę domu (lub innego) aby wykonał to za Ciebie, nie jest to filozofia specjalna, ale w związku, że chcesz to wykonać na poddaszu nieużytkowym może lepiej aby nie doszło tam do spięcia czy innego incydentu, który sprawi, ze nie poznasz swojego domu po powrocie z pracy

 

Tu masz kilka przykładów:

https://www.google.pl/search?q=w%C5%82%C4%85cznik+%C5%9Bwiat%C5%82a+pod%C5%82%C4%85czenie&hl=pl&client=firefox-a&hs=BsC&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0AgJUZyuM4TotQbmxIC4Bw&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1525&bih=743#imgrc=_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozprowadzic to wiem, tylko chce zrobic w opcji bez puszek laczeniowych, Mam wyciagniete 5 obwodow na to poddasze. gniazdka rozciagnalem, teraz czas na oswietlenie. rozumiem, ze wyprowadzam kabel glowny plus kabel do punktu oswietlenia i jako trzeci kabel ktory prowadzi do nastepnego pomieszczenia.problem w tym, ze nie wiem jak polaczyc to w samej puszczce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozprowadzic to wiem, tylko chce zrobic w opcji bez puszek laczeniowych, Mam wyciagniete 5 obwodow na to poddasze. gniazdka rozciagnalem, teraz czas na oswietlenie. rozumiem, ze wyprowadzam kabel glowny plus kabel do punktu oswietlenia i jako trzeci kabel ktory prowadzi do nastepnego pomieszczenia.problem w tym, ze nie wiem jak polaczyc to w samej puszczce.

 

O co chodzi? bo ja już się pogubiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...