Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mychy, Dit'a i Tośki Z182


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 177
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was serdecznie. Jak parę innych osób na wasz dziennik naprowadził mnie kolega miloszenko Bardzo mi się podoba wasza budowa : )

Jako że w praktycy zastosowaliście dwa rodzaje pustaków szalunkowych chciałbym wam zadać dwa pytania:

Czy dużo sprawniej idzie stawianie ścian z pustaków styropianowych niż z betonowych ?

Jakiej objętości porcie betony zamawialiście i ile warstw naraz pustaków ( jednego i drugiego rodzaju ) zalewaliście za jednym podejściem ?

 

Pozdrawiam i życzę dalszych postępów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

http://www.tapeta-nieg-domek-choinka.na-telefon.org/tapety/nieg-domek-choinka.jpeg

 

Wszystkim, którzy tu zaglądają, osobom podczytującym, dopingującym, może cieszącym się razem z nami każdym kolejnym, nawet najmniejszym etapem życzymy Wesołych Świąt. Dużo ciepła, miłości, spokoju, odpoczynku, rodzinnej atmosfery, pysznych potraw na świątecznym stole i dużo energii na Nowy Rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć Mychadita :)

 

Nie mogę się powstrzymać :no:

Forumowiczem właśnie się stałam :p

 

GRATULUJĘ :rotfl:

 

 

Trzymam kciuki za dachówkę. Żeby jednakowoż pogoda na tyle na ile może - dopisała.

My na jutro mieliśmy planowany montaż okien.

Bogu dziękuję, że odbyło się to tydzień temu.

 

 

Domek w ogóle super się prezentuje.

Okna dachowe - mmmmmmmmmmmm - pięknie!

I do tego pustka nad salonem :)

 

Czekam na końcową fotorelację :yes::yes:

 

Ciał :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jestem u Ciebie i szczerze podziwiam Wasz domek. Powierzchnię mam taką samą. Myślę, że taki metraż jest wystarczający. Podoba mi się Wasza budowa na płycie i ze styropianowych klocków. Piękny będziecie mieli widok z okna, góry są piękne. U mnie niestety nudne równiny, ale też cisza i spokój. Pozdrawiam serdecznie, życzę zdrówka Tosi a Tobie cierpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ale postępy! Jakie profesjonalne schody, pewnie gdyby trzeba było, to lata by wytrzymały

 

A Kraków jest the best, nie uciekajcie do Wrocławia..... choć też jest the best, ale nie tak jak Kraków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...