Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mychy, Dit'a i Tośki Z182


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 177
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:welcome:

 

zostawić tak jak jest :)

dzięki temu dom jest inny, wyjątkowy... czymś się wyróżnia - będziesz tłumaczyła np kurierowi czy komuś kto szuka Waszego adresu że to ten dom co ma brązowe bramy i antracyt drzwi :D od razu znajdą :) :)

 

nie jest to jakiś trzeci kolor, sama mówisz że taki jak okna - więc pasuje... wyglądają szałowo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zostawić tak jak jest i nie kombinować...

Szczerze, fajny wyszedł efekt. Myślę, że nikt by nie zaryzykował takiego połączenia, a wyszło naprawdę ładnie...

Szczerze kibicuję...

 

 

I oto one:

 

DSCF3856.JPG

 

DSCF3849.JPG

 

Są piękne i w tym problem. Były kupione okazyjnie z planem na oklejenie ich jakąś specjalną okleiną na kolor taki jak drzwi:

 

DSCF1841.JPG

 

Zdjęcie zrobione zaraz po zamontowaniu, potem drzwi zostały zabezpieczone przed uszkodzeniem, więc nie zrobię zdjęcia drzwi i bram razem.

Generalnie drzwi mają kolor podobny do dachu i takie docelowo miały być bramy. No ale, tak mi się podoba ich aktualny kolor (pasujący zresztą do okien), że zaczynam się zastanawiać jak sprawę rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witaj Mychadita :)

 

Jak u Was już domowo :) Ja póki co kwiatki ustawiam na nie-parapetach ;)

 

Zazdroszczę zabudowy na poddaszu. Ja lepię pierwszą warstwę wełny. Gdzie jeszcze...

 

I zazdroszczę ocieplenia budynku (tak pozytywnie ;) ).

Mieliśmy dłubac sami. Ale chcemy na zime wejść. A jeszcze tyle rzeczy do zrobienia...

Niedługo i u nas pojawią się fachowcy :)

 

Jaki kolor elewacji planujecie?

 

Pozdrawiam, asti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie,

 

No widzę, że praca wre, miło popatrzeć jak wszystko nabiera "domowego" wyglądu. Ja wczoraj rozpoczęłam drugą cześć akcji szukania okien. Przyznam, że doznałam lekkiego osłupienia jak facet powiedział mi 9000zł za to okno do salonu - HST, masakra jakaś. Ile Was kosztowało to okno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...