Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mychy, Dit'a i Tośki Z182


Recommended Posts

Witaj Mycha :) ja nie wiem jak to się stało że Ci nie odpisałam. Ale wiem, że chciałam bo pamiętam że czytałam Twój post ale nie mam pojęcia jak to się mogło stać :/ wybacz;) to fakt lacobel dodał całego efektu w kuchni- nie ma fug... i to jest jeden z ważniejszych argumentów, prosty w zadbaniu czystości! Polecam ;) pisałaś że szukasz wanny polecam firmę RIHO. P.S

Oj też już czekam na wiosenną kawkę na tarasie :) Więcej na priv :)

Edytowane przez Lusia191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja to chciałabym o wiele więcej poszaleć w tym domu, bo się da, ale koszta byłyby jeszcze wyższe. Daliśmy ciała przy wyciąganiu rur kanalizacyjnych i nie wyciągnęliśmy ich na poddasze. Więc gdybym chciała w przyszłości na górze łazienkę, to niema na nią szans.

 

W zeszłym tygodniu w necie wpadło mi w "ręce" zdjęcie wysokiego salonu z 5 oknami dachowymi!!! wygląda to tak super, że od razy wysłałam zdj.mężowi, ten bez wahania odpisał - na co czekasz, dzwoń do składu, zapytaj o cenę okien i do dzieła. Mój zapał ostygł po uzyskaniu ceny. 2 dodatkowe okna z montażem koszt jedyne 4150zł, trochę za dużo, a efekt końcowy pewnie byłby fajny, ale w głowie myślę, że za tą kasę można zrobić coś na dole.

 

I takie właśnie głupie myśli cały czas krążą w mojej głowie, a mogliśmy zorbić to czy tamto, a to jeszcze by się przydało i tak w kółko. W drugiej strony szybko wracam na ziemię tłumacząc sobie, że WSZYSTKIEGO W ŻYCIU MIEĆ NIE MOŻNA.

 

Co do kawy na tarasie

Za to w niedzielę piliśmy pierwszą w tym roku kawę na tarasie i już wiem, że nie zamieniłabym naszego domu na żadne mieszkanie.

Mam tylko nadzieję, że mój mąż myśli tak samo.

Mam nadzieję, że kiedyś usłyszę od mojego męża - kochanie, to była dobra decyzja. A piszę tak dlatego, że to facet z bloku (chów klatkowy), który dopiero od 3 lat zaznaje życia na "wolnym wybiegu", ale z drugiej strony, co to za wolny wybieg jak u teściów... Dlatego mam taką cichą nadzieję, że jak już się przeprowadzimy, to wypowie to magiczne zdanie.

 

Pozdrawiam Was gorąco :)

 

P.S. Jest niedziela, nie śpię od 6:20, śpiew ptaków za oknem jest po prostu nie do opisania, a w kalendarzu dopiero 22 luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Cześć Mycha :)

 

Fajnie, widać już łazienkę, podłogi, to chyba największy bałagan za Wami - czy się mylę?

 

Może jestem monotematyczna, ale ja naprawdę chciałabym już mieszkać u siebie, ale jak sobie pomyślę ile jeszcze takich papierków z Władysławem jest potrzebne do zrealizowania tego marzenia, to ciary mi po plecach lecą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dziękuję, Aniko.

 

Masz rację, warto się wyprowadzić z miasta dla większych przestrzeni, świeżego powietrza, 2 miejsc w garażu, spiżarni, tarasu i takich gości również.

 

Z wieści budowlanych mam lustro w łazience, wodę rozprowadzoną w całym domu i robi się droga.

 

Niestety zapomniałam aparatu, wiec zdjęć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohohoho jak ja tu dawno nie byłam... no no widzę że już nie długo i Wy się przeprowadzacie :-) cudowne uczucie prawda jak już podłogi są i można kapciuszki założyć? ;-) My do tej pory bez drzwi wew. żyjemy hihi. Kochana powiedz mi co to macie za płytki m.in w kuchni? i jaka cena za m2 może być na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 8 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...