Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mychy, Dit'a i Tośki Z182


Recommended Posts

Heh widzę, że nie tylko ja mam ten problem, robiłam mojemu mężowi nawet "testy" z wiedzy naszego projektu, albo jak byliśmy na działce, to pytałam co jakiś czas - no to kochanie pokaż gdzie będzie kuchnia, albo na którą stronę wychodzą okna od salonu, itp. trochę się biedny gubił. Największe jaja były jak zalaliśmy fundament, to wtedy totalnie zwariował i od nowa się zaczęło. No więc wzięłam kartkę papieru duuuużą i zaczęliśmy robić projekt, to niestety nie pomogło, więc znalazłam w necie taki darmowy program do projektowania całego domu, normalnie wpisujesz wymiary poszczególnych pomieszczeń i Ci wyskakuje, fajna sprawa dla ludzi, którzy nie mają wyobraźni przestrzennej. W tym programie fajne jest to, że to po wklepaniu wymiarów uzyskuje się efekt jak to kiedyś się robiło domki dla lalek z pudełka po butach. Spodobało mu się z resztą mnie też.

 

 

no witam :)

to lepiej pisz szybciutko co to za program to w wolnym czasie wrzuce nasz domek:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wchodzisz na tą stronę:

 

http://www.dobreprogramy.pl/Bezplatne-programy-do-aranzacji-wnetrz-i-ogrodow,News,11315.html

 

I klikasz program Power Net + oczywiście kolory w tym programie są beznadziejne, a meble chyba z epoki Gierka, ale co tam liczy się to, że można zobacz swój house.

 

Tylko od razu piszę, u mnie wyskakiwał jakiś błąd, jak zapisałam, to nie mogłam wejść ponownie żeby wczytać i kontynuować dalej, ale może u Was zadziała.

 

No to miłej pracy życzę, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha!!! No widzę, że ta wiosna przyszła do Was na całego :)

 

Pieknie się dzieje u Was :) Zmotywowałas mnie tą swoją roślinnością. Odkaładałam moment zrobienia ogródka na maj, ale natychnięta Twoimi zdjęciami chyba popełnię go już w ten weekend :D

 

Tujki też mamy zamiar sadzić. Ale póki ogrodzenia brak to boję się, że szybo zmienią właściciela :rolleyes:

 

 

Widzę, że zabieracie się za ocieplenie dachu.. U nas jeszcze chwila, jeszcze moment..

 

 

Pozdrawiam i duŻo słońca życzę, e :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czytam blog z zaciekawieniem. Mi też bardzo podoba się ten projekt. Możesz wrzucić jakieś rzuty po zmianach. Bardzo mnie ciekawi Wasz modyfikacja.

Mam jeszcze pytanie o płytę fundamentową. Mieliście w projekcie czy dokonaliście zmiany już po otrzymaniu pozwolenia na budowę? Może pamiętasz ile kosztowała Was taka płyta?

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego zamieszkania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Z ogłoszeń budowlanych to mam smutne info, że mąż mnie opuścił i wyprowadził się.

Na budowę oczywiście. Obiecał że jeszcze wróci.

 

Skąd ja to znam :) możemy podać sobie ręce- normalne zjawisko:D do mnie wraca tylko na noc no chyba że ma nockę w pracy swojej...

Już coraz bardziej domowo się robi u Was :) u nas dziś weszli tynkarze-po południu pojadę zobaczyć efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie :) wpadłam z rewizytą :hug:

 

Też już coraz bardziej domowo się robi :) świetny ten taras nad garażem - z ranka kawkę będziecie sobie mogli pić i patrzeć na łono natury. Zazdroszczę Wam przestrzeni u nas dom na domu :bash: ale cóż trzeba być zadowolonym z tego co się ma:yes:

I mój mąż przed budową powtarzał że jak będzie budował to kanał musi być!!! i co wyszło jak wyszło kanału brak i zawsze jak gdzieś u kogoś dopatrzy to żałuje ach żałuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mycha :)

 

wpadam z rewizytą :)

 

 

U Was też widać postępy - dzieje się!!! My dopiero będziemy zabierać się za ocieplanie poddasza.

 

Na suficie listwy macie przymocowane do płyt czy do krokiew? Bo nie mogę sie dopatrzeć ze zdjęcia.

 

 

 

 

No i Wasz (Twój) ogródek!!!!

 

U nas pustki :(

 

pozdrawiam, ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asti, u nas też już pustki. Czego nie uratowałam przesadzając znów do doniczek, to zeżarły ślimaki :(

Ostały się szczypiorek, mięta i brokuły.

Listwy są przymocowane do krokiew. Z ocieplenia zostało najtrudniejsze - część nad salonem.

A grill na działce to mi się marzy, ale taki z nocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...