Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zupełnie jak smurf maruda :lol2:

Nie cierpie nie cierpieć ;)

 

No cóż Borciu.

Są dwie opcje.

Albo to ściema, albo faktycznie, trafił sie hurtownik, który oba domy chce wziąć.

Deweloper powiedział, ze nie chce mu sprzedawac i niczego z nim nie podpisał, ale dla mnie to mocno niezrozumiałe.

Skoro tamten proponuje cenę bardzo podobna do naszej oferty i to za kazdy dom tę samą to deweloper straciłby duzo wiecej a jednak nie obruszył się, tylko woli sam sprzedawać.

Próbowałam nawet dotrzec do sumienia i zazartowałam, ze w środę mam BARDZO wazne urodziny i fajnie by było dostac taki uroczy prezent ;), ale posmiał się serdecznie i ma mysleć.

Z mężem tez nie najlepiej.

Przez miniony tydzień, był cudowny i wszystko układało sie fantastycznie, ale po wczorajszym wyjsciu z dziecmi, znów jestesmy w stanie wojny...TOTALNEJ :evil:

 

Deweloper miał dzis dzwonic. Nie wiem co mam odpowiedzieć bo z mężem mamy nieme dni i nie będzie jak obgadać tematu :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię takie mury... murki... mureczki... Ale na razie nie tykam tego tematu, bo wiem co usłyszę: TY najpierw dom wybuduj... :bash:

My w ubiegłym roku robiliśmy ogrodzenie i podjazd... chłopaki ograniczyli budżet na zakup materiałów, więc w ramach oszczędności musieli sami je wykonywać... korzystaliśmy z 3 różnych rodzajów ogrodzenia i tak powiem Ci, że dobra siatka była w cenie paneli o których Emilka pisze, montaż paneli nie był skomplikowany.... Z betonami było gorzej - ciężkie jak diabli, chłopaki stękali na kręgosłupy, a przy tym płyty kruche i delikatne - betonowych paneli nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!

I to rozumiem :)

Mówi, pokazuje i objasnia :)

Mało tego, kosztorys im od razu zrobiła :lol2:

 

Emilka, popatrzyłam na te betonowe płoty i cos mi sie tu nie zgadza.

Na zdjęciu widać, ze te niby słupki sa bardzo szerokie.

W necie, widze chude :eek:

 

Taki mi sie nawet podoba

 

http://informatorbudownictwa.pl/i/images/4/2/1/YWRkPTgwMHg4MDB4ZmZmZmZm_src_107421-7.jpg

 

A takie cóś ?

 

http://ogrodzenia-joniec.pl/upload/files/Gorc%20de%20Luxe%20onyx%203_01(1).JPG

 

Borcia, cyknij fotki co by unaocznic o czym mowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenia, bramy, furtki kupowaliśmy w firmie zlokalizowanej najbliżej do nas, cena produktów zadowalająca w porównaniu z firmami konkurencyjnymi i koszty transportu niższe, ale polecić firmy z czystym sumieniem nie mogę, bo mieli obsuwę 3 x z bramą wjazdową:

  • zaproponowali produkt gotowy, który miał rzekomo spełniać nasze oczekiwania co do wymiarów - po zamontowaniu skrzydła bramy nachodziły na siebie na 20 cm...
  • w ramach reklamacji zrobili bramę pod wymiar, jednak zawiasy zamontowali inne i na innych wysokościach...
  • za 3 razem przywieźli bramę bez uzbrojenia (klamki, zamki, etc);

W swojej ofercie mają jeszcze ogrodzenia systemowe z pustaka łupanego ciekawa jestem jak to w realu wygląda... no ale do tego kupowania przez nas ogrodzenia to jeszcze daleeeka droga więc na razie organoleptycznie nie sprawdzałam...

 

EDIT: to co masz na tym zdjęciu 1 wygląda mi na takie ogrodzenie z paneli betonowych... jeśli wszyscy producenci robią tak jak ten nasz, to nie polecam...

kruche to to - łamało się podczas rozładowywania samochodu, trzymało się na zbrojeniu, wymienili bez problemu na całe płyty, ale po montażu kiedy pies skoczył na ogrodzenie to pod jego naporem też kilka płyt pękło :( pod naporem wiatru te płyty stukały i T. wszystkie zapiankował, żeby się nie kolebały...

Edytowane przez boratom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, straszny majątek murowane ogrodzenie może Cię kosztować. Te betony też nie tanie. Ostatnio Gosiekk 33 rozważa takie, bo musi się odgrodzić od sąsiada koniecznie. Odpytaj ją.

 

Nadrabiam zaległość. Popatrzyłam dokładnie na to co nawywijałaś z parterem i...

nie można stołu jadalnego postawić tak jak to zrobiłaś, bo Ci się przypiecze od kominka.

Zrobiłam tak jak bym to rozwiązała, gdyby to miał być mój dom, ale z zastrzeżeniem podziału na jadalnię i tv.

 

Kuchnia jest moim zdaniem w idealnym miejscu, blisko wejścia do domu.

 

Łazienkę odsunęłam od jadalni. to mało fajne, gdy siedzisz przy stole a z tamtąd dobiegają wiadome dźwięki.

 

W garażu jest duże pomieszczenie na postawienie szaf garderobianych itp.. Możesz tam też umieścić stół z maszyną do szycia i co tam jeszcze się przyda. To ważne by mieć w domu taki pokój, żeby móc rozłożyć się z szyciem, prasowaniem i nie musieć tego co chwilę sprzatać.

Schody prowadzą do małżeńskeij sypialni na poddaszu.

 

Pokoje dzieci na poddaszu mają wszystkie po co najmniej 12-13 m2.

 

Sypialnię małżeńską i łazienkę można zamknąć drzwiami na klucz - zaznaczyłam brunatnym kolorem te drzwi. Możesz też zamurować to miejsce. Tak czy siak to jest sposób na odcięcie się od dzieci.

 

Awokado-parter(K).jpg

Awokado-poddasze(K).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...