Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do igieł to domyslam się, że są różne i do różnych materiałów ale tej wiedzy nie zgłębiłam. Mam ich srylion. Zbieranina z różnych maszyn i nie wszystkie pasują. Co do rozmiarów to Ja raczej szukam zawsze takiej co bym nitka w dziurke trafiła bo te cholery takie maniunie, że nerwicy dostaję.

 

Ja mam ( chyba) podobna do tej .

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NzUwWDEwMDA=/$(KGrHqF,!icFEgvr-y37BRI-L(eh8w~~48_20.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją maszynę przytargałam ze sobą z ambitnym planem ,że na bank coś wyfisiuję.Tyle tu pięknych materiałów ,że jakieś duperele,zasłonki ,zazdrostki wytworzę. No i stoi owa maszyna grzecznie w szafie i czeka na zmiłowanie:lol2:

 

Teraz jak na oddział geriatryczny przystało ,,,drutuję'' i szydełkuję:D

Synuś został obdarowany golfem przez matkę zrobionym i wszyscy w szoku ,łącznie z twórczynią ,że robótka jak ta lala:D.Mogę zakładać kółko dziewiarskie z przyśpiewkami.:rotfl:

Teraz na tapecie(szydełku) dłubie sobie ,,wsiowy" pledzik:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to to ustrojstwo z napami :)

Wiem o jakiej maszynie piszesz, bo ten starszy model ma moja mama. Porządna maszyna. Dobry nacisk stopki, silnik i transporter (ząbki) robią swoje. Następnym razem użyj igły 130. Ja dżinsy szyję 110 i jeszcze nie strzeliła ;)

 

No właśnie,ja mam nową i nacisk stopki jest do bani. W starszej co to miała swoje lata, nacisk i transporter był o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam i zazdroszczę tylu talentów,u mnie guziki przyszywa mąż ,ja igły nie potrafię w ręku trzymać.

 

Piękny dzień wstaje , cudne słoneczko tylko po co zapowiadają ten śnieg:bash:

 

Ja Aniu nie jestem taka mroczna jak Ty i uwielbiam ciepełko , co roku jezdzimy się wygrzewać nad Adriatyk ale co to jest 10 dni???

 

Tak na poważnie z tą tv pewnie masz rację mam przyjaciółkę,której córka nie słyszy ,była implantowana a Kajetanach i fundacja tvn ciągała je swego czasu po różnych programach i tak to mniej więcej wygladało jak pisałaś.

 

Jak już założysz ten blog to przyślij linka chociaż jak wiesz ja i tak Cię znajdę:lol2:

 

Miłego dnia Paniom Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do igieł to domyslam się, że są różne i do różnych materiałów ale tej wiedzy nie zgłębiłam. Mam ich srylion. Zbieranina z różnych maszyn i nie wszystkie pasują. Co do rozmiarów to Ja raczej szukam zawsze takiej co bym nitka w dziurke trafiła bo te cholery takie maniunie, że nerwicy dostaję.

 

Ja mam ( chyba) podobna do tej .

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NzUwWDEwMDA=/$(KGrHqF,!icFEgvr-y37BRI-L(eh8w~~48_20.JPG

 

Dokładnie taką ma moja mama :) Ja mam jeden z nowszych modeli i potwierdzam, że słabiej ciągnie.

Co do rodzaju igieł, kupuj tylko półpłaskie. Chodzi o górną część igły, która wchodzi do mocowania. A do nawlekania nici, wysyłałam Ci kiedyś mały, metalowy przyżądzik. Małe dziurki nie straszne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ja zacznę od Dzień dobry :)

 

Rere, moja maszyna jest podobna do tej ze zdjęcia. Jak wytarabanię ja z szafy to sprawdzę model.

 

A Ja druciany debil, Aluś. Zazdroszczę Ci talentu.

Powiedz, liczyłas kiedyś ile Ci wychodzi za własnoręcznie zrobiony sweter ?

Widziałam ceny wełny :bash:, średni interes a i roboty ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest u mnie moja babcia, więc nie posiedzę z wami ale wieczorkiem nadrobie zaległości.

Przed druga lecę z Olą do przychodni, błagać o przyjęcie bez numerka. Leczę ją od piątku i jest gorzej.

 

Kasiu, trzymam kciuki za pomysła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ja zacznę od Dzień dobry :)

 

Rere, moja maszyna jest podobna do tej ze zdjęcia. Jak wytarabanię ja z szafy to sprawdzę model.

 

A Ja druciany debil, Aluś. Zazdroszczę Ci talentu.

Powiedz, liczyłas kiedyś ile Ci wychodzi za własnoręcznie zrobiony sweter ?

Widziałam ceny wełny :bash:, średni interes a i roboty ile.

 

W Polsce wełna jest o wiele droższa. Tu za 0,5 kg zapłaciłam 8 e. Na golf dla syna wydałam 6e,bo tyle mi wyszło włóczki.

Z tym ,że po wełnę jeżdzę na drugi koniec miasta do wielkiego centrum handlowego ,tam jest mega- giga wybór włóczek ,materiałów,nici tasiemek,tasiemeczek ,guziczków,cudów do wyszywania i innych duperelek. To taka gigantyczna pasmanteria:D

 

Mnie to dzierganie wycisza,więc może trwać wieki:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz w dobie internetu,możesz nauczyć się,,dziurgania"

 

Ja drutów i szydełka nie miałam w rękach ładnych parę lat. To czego nie pamiętałam znalazłam w necie. Szydełka kiedyś nie cierpiałam,wolałam druty,ale człowiek sie starzeje:lol2: więc szydełko polubiłam-jeszcze tylko te przyśpiewki ludowe muszę ogarnąć:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze dziewczynki!!

 

Jakiś czas temu spotkałam się z metodą oczyszczania organizmu jk " ssanie oleju". O różnym ssaniu juz słyszałam, ale oleju... mowa o oleju słonecznikowym tłoczonym na zimno.

Słyszałam, ale jakos uleciało. I na ostatniej konferencji, na prawdę wybitni specjalisci zaczęli rozmawiac o tej metodzie, ze stosuja ich pacjentki i że nie do końca w nią wierzą, ( albo nie tyle nie wierzą, co dla nich jak nie ma randomizowanych badań klinicznych III fazy w odpowiedniej ilości punktów jadad, to jest brak przekonywujących danych )ale wyniki się poprawiają i ogólnie stan zdrowia, kondycja, nawet stany depresyjne mijają. Może komuś się przyda,

 

 

http://www.apetyt-na-zdrowie.pl/oleje/ssanie-oleju-kuracja-olejem-slonecznikowym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...