Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Przed paroma minutami, zanim zaczęłam wklejac foty, pytam męża: Kochanie, jakoś dawno żeśmy sie nie.....gimnastykowali.

On: No bo przecież masz to swoje forum...

Ja: No i co z tego ? Chwilkę między jednym postem a drugim jakos wygospodaruję.....

On: Spadaj żmijo ! Idę na wojnę !

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W tym owocowym dniu, na obiad i kolację robiłam sobie cos w rodzaju sałatki. Żeby jednak jakoś ilościowo określić posiłki główne a nie wpieprzać przez cały dzień i co chwila.

 

Dobry pomysl :) moj Synek uwielbia salatki owocowe ale On jeszcze sobie dodaje owoce z puszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed paroma minutami, zanim zaczęłam wklejac foty, pytam męża: Kochanie, jakoś dawno żeśmy sie nie.....gimnastykowali.

On: No bo przecież masz to swoje forum...

Ja: No i co z tego ? Chwilkę między jednym postem a drugim jakos wygospodaruję.....

On: Spadaj żmijo ! Idę na wojnę !

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

:rotfl::rotfl::rotfl: w co gra Twoj maz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę spać, bo mnie mąż chce z sypialni wylogować:D Jakiś taki na starość nadwrażliwy się zrobił:D, że niby w sypialni potrzebna jestem.... nie rozumiem, o co mu się rozchodzi:D

 

A ile ten tetryk ma lat ?

Lewo czy prawo ręczny ?

 

Podejrzewam, że potrzebuje Cie do zgaszenia światła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed paroma minutami, zanim zaczęłam wklejac foty, pytam męża: Kochanie, jakoś dawno żeśmy sie nie.....gimnastykowali.

On: No bo przecież masz to swoje forum...

Ja: No i co z tego ? Chwilkę między jednym postem a drugim jakos wygospodaruję.....

On: Spadaj żmijo ! Idę na wojnę !

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

hmm...jakoś wspólny temat:

 

 

Ja jak ten chłop w tym dowcipie:

 

-Czego stary tak łazisz?

-Bo sexu mi się chce!

-no, to chodź!

- przecie chodzę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl: w co gra Twoj maz?

 

War of tank czy jakos tak....Jeździ Rudym 102 i struga Gustlika. Ja mam ponoć robić za Marusię ale to dopiero przy 4 poziomie :rotfl:

 

Nie, to nie moje cycki :D

 

Najlepiej na Zuzi zmierz od piersi w dół. Tak jak na tym obrazku.

 

Piersi ???? Trochę za szumnie to określiłas ! Tam piegi jeszcze. W sumie to chwała bogu bo jakby poszła w mamusie to by dzieciak z balkonikiem musiał do szkoły chodzić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...jakoś wspólny temat:

 

 

Ja jak ten chłop w tym dowcipie:

 

-Czego stary tak łazisz?

-Bo sexu mi się chce!

-no, to chodź!

- przecie chodzę ;-)

 

Dobre, dobre....to u nas tez tak jest z tym, że to Ja chodze :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ten tetryk ma lat ?

Lewo czy prawo ręczny ?

 

Podejrzewam, że potrzebuje Cie do zgaszenia światła :lol2:

 

:lol2: stary bardzo nie jest bo tylko rok starszy ode mnie ;-)

 

a z leworęcznym tez mi przypomniałaś:

 

Jak profesor mówi do studentów, że nie ma mozliwości nie pisac egzaminu i zadna przypadłośc nie jest okolicznością zwalniającą. Jeden student podnosi łapkę i pyta:

A jeżeli ktoś będzie, tak bardzo, ale to baaardzo zmęczony sexem?

A profesor, popatrzyn na niego i mówi: w pana przypadku, może pan pisac druga ręką ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Piersi ???? Trochę za szumnie to określiłas ! Tam piegi jeszcze. W sumie to chwała bogu bo jakby poszła w mamusie to by dzieciak z balkonikiem musiał do szkoły chodzić :lol2:

 

 

:lol2: ha, mnie cyc się rzucił 3 lata temu, jak postanowiłam się doprowadzic do ludzkich rozmiarów, a nie wyglądać chudo jak indiański pies ( jednak rozmian 32/34 troche słaby, zwłaszcza, że w pewnym wieku albo dupa, albo twarz)

i najpierw jak tyłam to tylko w cycach, az doszłam do rozmiaru D ( na szczęscie reszta 36 została) ale żadko kto, znając mnie sprzed kilku lat mi wierzy, że to moje własne prywatne.

Tym badziej, że zawsze wychodziłam z załozenia, że jeżeli mój partner chciałby żebym powiększyła sobie piersi, to chyba lepiej, żeby on sobie zmniejszył dłonie!!!

 

Lecę, juz na prawdę papapapapapapa miłej nocy wszystkim!!!:bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz Alu, wiem, ze to nie jest żadne mistrzostwo świata ale da się nosić, gdyby cała szafę mole zjadły :lol2:

 

Zuzia, WCALE nie jest do mnie podobna. To cała moja babcia.

Na tym zdjęciu, wygląda jak zombi..chora jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...