Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Ja mam to w doopie ! Będą tym, kim chcą byle by byli szczęśliwi i mogli robic to co lubia i w czym się czują dobrze.

Ja będę wspierać ich wybory i przyklaskiwać im.

U mnie jest zdecydowanie inna sytuacja....Ucieszę się z każdej ich aktywności, inicjatywy, chęci.

 

Trzeba zrozumieć, że to ich droga. Każdy jest inny, ma inne taleny, czasem ich brak. Nie można tego zaplanować, napisac scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to i nie mam mu niczego za złe, uczy się świetnie i z maty i z polskiego, kocha historię i jest jej bardzo ciekawy. Ale chciałabym żeby miał więcej zapału, chęci i zaparcia. On niestety wszystko na chwilkę - gitara, kupiona specjalnie bo chciał, dwa razy poszedł na lekcję i mu się dalej nie chce na niej grać, rower kupiony taki jak chciał w zeszłe wakacje raz! na nim jeździł. I co mam zrobić.

 

wiem że ty masz inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kochana. Nie zamierzam Cie tu stawiac do pionu ( wyczułam niechęc do rad ;) )

 

On szuka swojego Ja. Wszedł w okres eksperymentów, testów, prób. To zupełnie normalne.

Wiesz ile znam rodzin, u których na szafie lezy gitara ?

Pozwól mu na to....Wspieraj ale nie spełniaj zachcianek. Jesli naprawdę czegoś będzie chciał to poczekaj z tym. Jesli to wielka miłość to mu nie minie a jesli tylko kaprys bo Kuba ma to szybko zapomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kochana. Nie zamierzam Cie tu stawiac do pionu ( wyczułam niechęc do rad ;) )

 

On szuka swojego Ja. Wszedł w okres eksperymentów, testów, prób. To zupełnie normalne.

Wiesz ile znam rodzin, u których na szafie lezy gitara ?

Pozwól mu na to....Wspieraj ale nie spełniaj zachcianek. Jesli naprawdę czegoś będzie chciał to poczekaj z tym. Jesli to wielka miłość to mu nie minie a jesli tylko kaprys bo Kuba ma to szybko zapomni.

 

pewnie masz rację :) buźkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulwa, jak ta świnka Wam zawla miejsce to chętnie przygarniemy...

Ja tez kupiłam dzieciom chomiki i tez o nich zapominają tzn. o jednym bo drugi wziął i raka dostał.

To Ja zmieniam w klatce, całuje malucha, karmię go ale Ola...zwariowała na jego punkcie. Pomaga mi, wrzuca mu jedzenie i ostatnio odważyła się, żeby go brac na ręce. Trochę mnie to przeraża, bo nie ma wyczucia i boje się, że wątroba mu oczami wyjdzie. Świnka tez się mogę zająć byle by nie była agresywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulwa, jak ta świnka Wam zawla miejsce to chętnie przygarniemy...

Ja tez kupiłam dzieciom chomiki i tez o nich zapominają tzn. o jednym bo drugi wziął i raka dostał.

To Ja zmieniam w klatce, całuje malucha, karmię go ale Ola...zwariowała na jego punkcie. Pomaga mi, wrzuca mu jedzenie i ostatnio odważyła się, żeby go brac na ręce. Trochę mnie to przeraża, bo nie ma wyczucia i boje się, że wątroba mu oczami wyjdzie. Świnka tez się mogę zająć byle by nie była agresywna.

 

Świnka całkiem miła i grzeczna. Jak ja wyjmą i gdzieś zostawią bo "zapomną"

to za parę godzin można ją odnaleźć dokładnie w tym samym miejscu.

Mało upierdliwe zwierzę.

 

Mój "starszy syn" czyli małżonek zrobił dokładnie to samo z psem - "będę się zajmował"

a teraz na moje wymówki że podwórko obsrane ma jedną odpowiedź "zatkaj korkiem"

 

Więc generalnie od obróbki stworów jestem ja.

Karmię, całuję, sprzątam itp.

Zapowiedziałam, że więcej nie ulegnę żadnym prośbom choćby mi chcieli

złotą rybkę do domu sprowadzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...