Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ha, u mnie identycznie w domu z chłopakami było. Świnki morskie,chomiki,gitary,łyżwy,rolki,rowery,psy,hantle, ławeczki do brzuszków,worki do napierniczania rękawicami bokserskimi itd,itd. Do wszystkiego był słomiany zapał;)

Zwierzyniec karmiłam,poiłam ,wyprowadzałam na spacery,sprzęt muzyczno-sportowy był następnym meblem do łapania kurzu,który matka w pocie czoła wycierała . Nie wspomnę o etapie sklejania samolocików czy innych cudów,gdzie wszystko wszędzie się walało i kleiło.

 

 

 

 

 

ps hantle miało być razem

Edytowane przez alicja5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko nie ugięłam (jak na razie) przed psem, mam nadzieję że żadna pomroczność mi nie siądzie na mózg, bo tez pewnie ja będę karmić, kąpać i całować sierściucha.

Za to mamy pana Dinksa (rybkę) ;) o którą było tyle awantur np. kto karmi (bo w sumie nic innego z nią nie można robić) i jak się będzie nazywać . Tłumaczyłam im że on nawet jak by się nazywał fajfus to nie zareaguje, ale kłótniom nie było końca tzn skończyły się jak dzieciaki poszły spać :rolleyes:

Za to teraz ja karmię samotną rybkę a mąż zmieni jej czasami wodę ;). A dzieciaki hym... nie przeszły testu na posiadanie innego zwierzaka który byłby bardziej absorbujący. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na Śląsku ciepło ale pochmurno ok 11 stopni.

Jutro ma się popsuć pogoda.

A ja mam 1 tulipanka :wiggle::wiggle::wiggle:tzn zaczął wychodzić taki malutki, ale ino jeden a posadziłam 50 cebul. Mam nadzieję że reszta też wyjdzie sadziłam Rococo (chyba tak się nazywa)

 

http://www.magnolia0joaska.zieloneblogi.pl/pliki/magnolia0joaska/image/wrzesien%202011/5_09/tulipan%20rococo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...