Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Ja nerwowa ? Ja ?????????????????? :evil::evil::evil::evil::evil:

 

:rotfl:

 

Kraina łagodności, chodząca słodycz i peace :)

 

Pisze jednym paluchem bo jestem oblepiona dziećmi. Tulę do swej piersi tych moich trędowatych . Zuzia mi alta wciska, żebym mogła pisac polskie znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

własnie ten sam stres mam ja tylko na swoim rodzonym podwórku!

już 2/3 posprzątałam....

jeden rewir mi jeszcze został.

tam akurat stawia samochód szanowny ślubny, czekam... może mu się slalom między odchodami

znudzi? może się domyśli?

 

U mnie na podwórku było zawsze identycznie. Po zimie ,po odwilży czekały mnie zbiory g....niane:sick:. Każdy z domowników mówi ,że ,,czuciowy" i ma odruch:sick: wymiotny.........a ja nie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania wpisz w wyszukiwarkę,, Agri roll''

Maja tam bardzo fajne propozycje bliźniaków w bardzo dobrych cenach,295 tyś, 359 tyś na działkach o pow 750 m w miejscowości Książenice koło Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia domów od 117,5 m2 do 140m2. Stan surowy zamknięty, z kanalizacją w poziomie 0 z przyłączami energetycznym,wodnym i gazowym.

Do Grodziska jedzie się cały czas Al,Jerozolimskimi.

I przypominam o Targach mieszkaniowo-domowych w Pruszkowie ,to już teraz w ten weekend 9-10.03,

 

Tylko ty masz w domu pomór chorobowy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, ale chyba jest możliwe nauczenie psa by na swoim podwórku nie robił? Ja głęboko w to wierzę:)

 

To ma srać u sąsiada pod płotem:lol2:

 

Ja posiadam takich własnie ,co to wypuszczaja psa na ulicę i ten pies sra mi na roslinność przed domem:mad:

 

Ja swojego nie wypuszczam aby komuś pod furtką walił kupsko ,więc wara od mojej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, dzięki za pamięć :), ale już wybraliśmy. Problem to kasa i ojciec się nie zgadza bo to zadupie ( tylko 7 km. od nich)

Na Książenice w życiu by sie nie zgodził !

To dopiero zadupie !

 

Pogadamy później..lecę do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma srać u sąsiada pod płotem:lol2:

 

Ja posiadam takich własnie ,co to wypuszczaja psa na ulicę i ten pies sra mi na roslinność przed domem:mad:

 

Ja swojego nie wypuszczam aby komuś pod furtką walił kupsko ,więc wara od mojej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

No wiesz myślę, że na świecie są jeszcze jakieś miejsca poza podwórkiem swoim i sąsiada. Trzeba tylko tego psa zabrać na spacer, to naprawdę pomaga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...