Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Bastuś, Ty to chyba bardzo się nudzisz. ???!!!

Daj sobie spokój bo i Ty sie dorobisz. Obniżaj mu jak się da. Gorączka jest bardzo niebezpieczna. Córka mojej znajomej, juz przy 37 stopniach, dostaje takich drgawek, że traci przytomność. Łapia jej język, żeby nie przygryzła, dzwonia po karetkę i tydzień w szpitalu.

 

Solidaryzuje się z Tobą..Przutulam i pocieszam udręczona matkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i ja z tobą:)

 

właśnie na skype napisałam koleżance z klasy od mojego Mikołaja (bo się automatycznie uruchomił) , że on jest chory i leży w łóżeczku

no i mi się oberwało... jak mogłam napisać w łóżeczku a nie w łóżku , och głupia ci ja, głupia na masakra z tymi chłopakami :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za twoje decyzje i dylematy mieszkaniowe, żeby było po twojej myśli

 

nasza pani doktor powiedziała że w piątek do kontroli, więc zobaczymy co będzie dalej, ale ja już nie będę dłużej na opiece bo później robota mnie zasypie no i poza tym nie chcę żeby Miko miał tyle zaległości w szkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Dziewczynki!!!

 

Aniu, kurcze, dopiero wczoraj marudziłam o odległościach! Szpital w domu, gorszy od najazdu Barbarzyńców!! współczuje, zwłaszcza, że tez jesteś chora! Z przeprowadzką, dobre posunięcie!! bardzo się cieszę, że coś już się dzieje! Siostra w domu ;-) bardzo mi się ten pomysł podoba ;-) Jak o tym przeczytałam, oplułam monitor :) To by było mistrzostwo... co prawda wtedy to na prawdę kochałaby by Cię jeszcze żarliwiej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cała odpowiedzialnością i świadomościa mówię Ci : OLEJ SZKOŁĘ !!! Nauczycielka Ci to mówi :yes:

W życiu, ważniejsze sa inne rzeczy.

A jak będzie słaby i nie doleczony to albo szybko cos złapie albo nie będzie uważał na lekcjach. Szkoda dzieciaka.

 

Jaki dostaliście antybiotyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochała ? Moja siostra ? :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Jest jeden plus tej jej hipotetycznej przeprowadzki ! Za ściana LZ. One się kochają, wielbią, wspierają a siostra włazi w dupe bez mydła.

Urabia L, bierze na litość..gra cierpiętnicę....Mistrzostwo ! Powinna Oskara dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochała ? Moja siostra ? :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Jest jeden plus tej jej hipotetycznej przeprowadzki ! Za ściana LZ. One się kochają, wielbią, wspierają a siostra włazi w dupe bez mydła.

Urabia L, bierze na litość..gra cierpiętnicę....Mistrzostwo ! Powinna Oskara dostać :)

 

Sama widzisz, rozwiązanie idealne ;-) ech, nawet ja bym nie wpadła na tak pięknie perfidny plan !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...