Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

A czego ci kosmici chcieli......komórki jajowe buchnęli czy z ziemskiego prawa budowlanego Cie odpytywali ? ;)

 

Chcieli wszystko o Tobie wiedzieć

a naszego prawa budowlanego to nikt nie łyka, obcy by się obrazili gdybym powiedziała, że ono jakieś takie z kosmosu:lol2:

 

powiedz mi kochana, kiedy masz zamiar rozpocząć uskutecznianie swojego planu?

Ciekawa jestem, czy rodzice są w strachu, że naprawdę go zrealizujesz, czy też myślą, że bujasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana, az sie boje mysleć o tym o czym oni myslą że Ja myslę ! Rozumiesz ?

 

Postanowiłam, że kuźwa mać i pakuje się. Stane przed domem i co ..... nie wpuszcza ? A co na to sąsiedzi ???? ( będzie skandal) :)

 

Ja sama go nie zrealizuję - brak kasy ! Muszę się wspierac funduszami od ojca i to jest problem. Wyrwac od kogos kasę na to czego on nie chce finansowac..to jest sztuka ! Walczę !

Czuję, że to ostatnia szansa, żeby cos zmienić. Im dłużej czekamy tym jest gorzej. Już tyle szans nam umkneło, tyle okazji psu w dupę....bo tatus miał wizję ! Wizjoner kuźwa mać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich wizjonerów to ja też już w swoim życiu widziałam - masakra, łączę się z Tobą.

Życzę Ci byś była w stanie kiedykolwiek się od niego uwolnić, a więc uniezależnić,

toksyczne relacje nigdy nie dają dobrych efektów

Skoro w tej kwestii już nie może być gorzej, to nie masz nic do stracenia.

Być może w tym szaleństwie jest metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...